На груповій стадії турнірі усі 32 команди розбиті на 8 груп – по 4 команди. Відтак кожна команда зіграє щонайменше три матчі на турнірі.

До теми Чемпіонаті світу з футболу 2022: календар матчів

Матчі групового етапу триватимуть з 20 листопада по 2 грудня.

В наступний раунд змагань – 1/8 фіналу – виходять по дві найкращі команди з кожної групи. Вже 3 грудня зіграють перші матчі 1/8 фіналу.

Варте уваги "Суспільне" не покаже всі матчі ЧС-2022 в прямому ефірі: які ігри зможуть побачити глядачі

Група A

20 листопада. 18:00. Катар – Еквадор 0:2

21 листопада. 18:00. Сенегал – Нідерланди 0:2

25 листопада. 15:00. Катар – Сенегал 1:3

25 листопада. 18:00. Нідерланди – Еквадор 1:1

29 листопада. 17:00. Еквадор – Сенегал 1:2

29 листопада. 17:00. Нідерланди – Катар 2:0

Країна М В Н П Заб Пр О
1 Нідерланди 3 2 1 0 5 1 7
2 Сенегал 3 2 0 1 5 4 6
3 Еквадор 3 1 1 1 3 3 4
4 Катар 3 0 0 3 1 7 0

Група B

21 листопада. 15:00. Англія – Іран 6:2

21 листопада. 21:00. США – Уельс 1:1

25 листопада. 12:00. Уельс – Іран 0:2

25 листопада. 21:00. Англія – США 0:0

29 листопада. 21:00. Іран – США 0:1

29 листопада. 21:00. Уельс – Англія 0:3

Країна М В Н П Заб Пр О
1 Англія 3 2 1 0 9 2 7
2 США 3 1 2 0 2 1 5
3 Іран 3 1 0 2 4 7 3
4 Уельс 3 0 1 2 1 6 1

Група C

22 листопада. 12:00. Аргентина – Саудівська Аравія 1:2

22 листопада. 18:00. Мексика – Польща 0:0

26 листопада. 15:00. Польща – Саудівська Аравія 2:0

26 листопада. 21:00. Аргентина – Мексика 2:0

30 листопада. 21:00. Польща – Аргентина 0:2

30 листопада. 21:00. Саудівська Аравія – Мексика 1:2

Країна М В Н П Заб Пр О
1 Аргентина 3 2 0 1 5 2 6
2 Польща 3 1 1 1 2 2 4
3 Мексика 3 1 1 1 2 3 4
4 Саудівська Аравія 3 1 0 2 3 5 3

Група D

22 листопада. 15:00. Данія – Туніс 0:0

22 листопада. 21:00. Франція – Австралія 4:1

26 листопада. 12:00. Туніс – Австралія 0:1

26 листопада. 18:00. Франція – Данія 2:1

30 листопада. 17:00. Австралія – Данія 1:0

30 листопада. 17:00. Туніс – Франція 1:0

Країна М В Н П Заб Пр О
1 Франція 3 2 0 1 6 3 6
2 Австралія 3 2 0 1 3 4 6
3 Туніс 3 1 1 1 1 1 4
4 Данія 3 0 1 2 1 3 1

Група E

23 листопада. 15:00. Німеччина – Японія 1:2

23 листопада. 18:00. Іспанія – Коста-Рика 7:0

27 листопада. 12:00. Японія – Коста-Рика 0:1

27 листопада. 21:00. Іспанія – Німеччина 1:1

1 грудня. 21:00. Коста-Рика – Німеччина

1 грудня. 21:00. Японія – Іспанія

Країна М В Н П Заб Пр О
1 Іспанія 2 1 1 0 8 14
2 Японія 2 1 0 1 2 2 3
3 Коста-Рика 2 1 0 1 1 7 3
4 Німеччина 2 0 1 1 2 3 1

Група F

23 листопада. 12:00. Марокко – Хорватія 0:0

23 листопада. 21:00. Бельгія – Канада 1:0

27 листопада. 15:00. Бельгія – Марокко 0:2

27 листопада. 18:00. Хорватія – Канада 4:1

1 грудня. 17:00. Канада – Марокко 1:2

1 грудня. 17:00. Хорватія – Бельгія 0:0

Країна М В Н П Заб Пр О
1 Марокко 3 2 1 0 4 1 7
2 Хорватія 3 1 2 0 4 1 5
3 Бельгія 3 1 1 1 1 2 4
4 Канада 3 0 0 3 2 7 0

Група G

24 листопада. 12:00. Швейцарія – Камерун 1:0

24 листопада. 21:00. Бразилія – Сербія 2:0

28 листопада. 12:00. Камерун – Сербія 3:3

28 листопада. 18:00. Бразилія – Швейцарія 1:0

2 грудня. 21:00. Камерун – Бразилія

2 грудня. 21:00. Сербія – Швейцарія

Країна М В Н П Заб Пр О
1 Бразилія 2 2 0 0 3 0 6
2 Швейцарія 2 1 0 1 1 1 3
3 Камерун 2 0 1 1 3 4 1
4 Сербія 2 0 1 1 3 5 1

Група H

24 листопада. 15:00. Уругвай – Південна Корея 0:0

24 листопада. 18:00. Португалія – Гана 3:2

28 листопада. 15:00. Південна Корея – Гана 2:3

28 листопада. 21:00. Португалія – Уругвай 2:0

2 грудня. 17:00. Гана – Уругвай

2 грудня. 17:00. Південна Корея – Португалія

Країна М В Н П Заб Пр О
1 Португалія 2 2 0 0 5 2 6
2 Гана 2 1 0 1 5 5 3
3 Південна Корея 2 0 1 1 2 3 1
4 Уругвай 2 0 1 1 0 2 1