На стадії групового етапу Євро-2024 усі національні команди поділені на 6 квартетів – по 4 збірні. Кожна збірна проведе у Німеччині щонайменше по 3 поєдинки, повідомляє 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар та результати матчів

Матчі групового етапу стартують із 14 червня та відбуватимуться до 25 червня.

У плей-оф чемпіонату Європи-2024 вийдуть по дві найкращі збірні з кожної групи. 29 червня відбудуться перші матчі 1/8 фіналу Євро-2024.

Група А

14 червня. 22:00. Німеччина – Шотландія 5:1
15 червня. 16:00. Угорщина – Швейцарія 1:3
19 червня. 19:00. Німеччина – Угорщина 2:0
19 червня. 22:00. Шотландія – Швейцарія 1:1
23 червня. 22:00. Швейцарія – Німеччина
23 червня. 22:00. Шотландія – Угорщина

Країни М В Н П Заб Пр О
1. Німеччина 2 2 0 0 7 1 6
2. Швейцарія 2 1 1 0 4 2 4
3. Шотландія 2 0 1 1 2 4 1
4. Угорщина 2 0 0 2 1 7 0

Група В

15 червня. 19:00. Іспанія – Хорватія 3:0
15 червня. 22:00. Італія – Албанія 2:1
19 червня. 16:00. Хорватія – Албанія 2:2
20 червня. 22:00. Іспанія – Італія
24 червня. 22:00. Албанія – Іспанія
24 червня. 22:00. Хорватія – Італія

Країни М В Н П Заб Пр О
1. Іспанія 1 1 0 0 3 0 3
2. Італія 1 1 0 0 2 1 3
3. Албанія 2 0 1 1 3 4 1
4. Хорватія 2 0 1 1 2 5 1

Група С

16 червня. 19:00. Словенія – Данія 1:1
16 червня. 22:00. Сербія – Англія 0:1
20 червня. 16:00. Словенія – Сербія
20 червня. 19:00. Данія – Англія
25 червня. 22:00. Англія – Словаччина
25 червня. 22:00. Данія – Сербія

Країни М В Н П Заб Пр О
1. Англія 1 1 0 0 1 0 3
2. Словенія 1 0 1 0 1 1 1
3. Данія 1 0 1 0 1 1 1
4. Сербія 1 0 0 1 0 1 0

Група D

16 червня. 16:00. Польща – Нідерланди 1:2
17 червня. 22:00. Австрія – Франція 0:1
21 червня. 19:00. Польща – Австрія
21 червня. 22:00. Нідерланди – Франція
25 червня. 19:00. Нідерланди – Австрія
25 червня. 19:00. Франція – Польща

Країни М В Н П Заб Пр О
1. Нідерланди 1 1 0 0 2 1 3
2. Франція 1 1 0 0 1 0 3
3. Польща 1 0 0 1 1 2 0
4. Австрія 1 0 0 1 0 1 0

Група Е

17 червня. 16:00. Румунія – Україна 3:0
17 червня. 19:00. Бельгія – Словаччина 0:1
21 червня. 16:00. Словаччина – Україна
22 червня. 22:00. Бельгія – Румунія
26 червня. 19:00. Словаччина – Румунія
26 червня. 19:00. Україна – Бельгія

Країни М В Н П Заб Пр О
1. Румунія 1 1 0 0 3 0 3
2. Словаччина 1 1 0 0 1 0 3
3. Бельгія 1 0 0 1 0 1 0
4. Україна 1 0 0 1 0 3 0

Група F

18 червня. 19:00. Туреччина – Грузія 3:1
18 червня. 22:00. Португалія – Чехія 2:1
22 червня. 16:00. Грузія – Чехія
22 червня. 19:00. Туреччина – Португалія
26 червня. 22:00. Грузія – Португалія
26 червня. 22:00. Чехія – Туреччина

Країни М В Н П Заб Пр О
1. Туреччина 1 1 0 0 3 1 3
2. Португалія 1 1 0 0 2 1 3
3. Чехія 1 0 0 1 1 2 0
4. Грузія 1 0 0 1 1 3 0