main logo

Стрільба кульова

22 квіт
17:29
В селі біля Тернополя найманий вбивця намагався застрелити 60-річного чоловіка, вистріливши три рази в автомобіль, де перебував потерпілий. Лікарі вже повідомили про стан здоров'я кримінального авторитета, в якого стріляв найманець.
28 черв
15:44
Скарбничка збірної України поповнилася ще однієї золото нагородою на Європейських іграх 2023. Чергові нагороди здобули жінки у командному турнірі із кульової стрільби з 25 метрів.
один з підвидів стрілецького спорту. У цьому виді спорту стрільба проводиться з пневматичних (4,5 мм), дрібнокаліберних (5,6 мм) і великокаліберних (7,62 мм для гвинтівок і 7,62-9,65 мм для пістолетів) гвинтівок і пістолетів кулею. Підрозділяється на стрільбу з пістолета, гвинтівки, стрільбу з гвинтівки по рухомій мішені. Кульова стрільба є олімпійським видом спорту. В олімпійську програму зі стрільби з гвинтівки входять 4 вправ. З них 2 жіночих (МВ-5, ВП-4)і 2 (МВ-6, ВП-6). У програмі зі стрільби з пістолета також розігрується 4 комплектів медалей. З з них 2 жіночих (МП-5, ПП-2) та 3 чоловічих ( МП-8, ПП-3). На відміну від інших видів спорту, де спортсмени зустрічаються у поєдинках один з одним, стрілець веде найтяжчий бій — бій з самим собою. Тут важливо вміння володіти самим собою, продемонструвати все те, чому навчилися на тренуваннях і весь свій змагальний досвід.