Хорхе Мессі нівелював трансферну чутку щодо Аль-Хілаля, який погодив контракт з Ліонелем за допомогою шаленої суми. Аргентинець не збирається займатись поспіхом.

Варте уваги Феноменально швидко відновившись: колишня зірка Карпат зазнав жахливої травми щелепи – відео

Вгамував пристрасті

Батько Ліонеля Мессі відреагував на трансферні чутки, які крутяться навколо його сина. Тато аргентинського футболіста зазначив, що до завершення поточного сезону жодного рішення прийнято не буде, а стадія переговорів стартує тільки тоді, коли сплине чинний контракт Мессі з французьким грандом. Варто зазначити, що ПСЖ дотримався своєї обіцянки відсторонити Мессі від команди, проте аргентинець не відбув в ізоляції повний термін та вже тренується з командою.

Ні з яким клубом на наступний рік у нас немає жодної домовленості. Рішення не буде ухвалено до того, як Ліонель завершить чемпіонат із ПСЖ. Щойно цей сезон завершиться, настане час проаналізувати і подивитися варіанти, які у нас є, а потім ухвалити рішення. Завжди ходять чутки, і багато хто використовує ім'я Ліонеля, щоб здобути популярність, але правда тільки одна, і ми можемо запевнити, що ні з ким ніяких домовленостей немає. Мені здається неповагою з боку ЗМІ, коли вони свідомо і навмисно вводять в оману,
– написав Хорхе.

Трансферні чутки навколо Мессі