Саудівський клуб готовий придбати Серхіо Бускетса, Жорді Альбу та Луїса Суареса. Все для того, аби Мессі перейшов у Аль-Хілаль.

Варте уваги Маліновський несподівано може стати чемпіоном Франції: які шанси у Марселя обійти ПСЖ

Витягують козирі з рукавів

"Лідери" готові реалізувати будь-які задуми, аби багаторазовий володар "Золотого м'яча" опинився у Саудівській Аравії. Аль-Хілаль взявся за ідею реанімувати старі зв'язки Ліонеля з його партнерами по Барселоні, яких боялась уся Європа. Саудівський клуб усвідомлює, що Ліонель скоріше за все опиниться у каталонському колективі, проте це не заважає "лідерам" намагатися заманити аргентинця до себе.

Таким чином, Аль-Хілаль вирішив хитрувати та напустити на Мессі ностальгію та створити йому умови, в яких Ліонелю буде комфортно грати. Саудівський колектив планує запросити у свою команду Серхіо Бускетса, Жорді Альбу та Луїса Суареса. Перший раніше зазначав, що мріє знову зіграти з Мессі в футболці одних кольорів, іспанець надіявся перестрітися з Ліонелем у МЛС, та от місце зустрічі може змінитися.

Аль-Хілаль розуміє, що якщо їм вдасться запросити Мессі у свою країну, то це стане неймовірною візитівкою для Саудівської Аравії (яка у своєму розпорядженні має ще й Кріштіану Роналду), яка бореться за право проведення чемпіонату світу-2030. Нагадаємо, що "лідери" готові запропонувати аргентинцю космічну зарплатню.

Трансферна сага Мессі