Друга медаль для України

Збірна України здобула другу медаль на Олімпіаді. Бронзовим призером став Ігор Рейзлін. Шпажист переміг в бою за третє місце італійця Андреа Сантареллі.

Для Ігоря Рейзліна – це перша Олімпіада, попри те, що йому 37 років. А для збірної України – перша медаль на олімпіаді в чоловічій шпазі.

Прикрі невдачі

Український дзюдоїст Георгій Зантарая припинив свої виступи в 1/8 фіналу Олімпіади-2020. Виступ у Токіо може стати останнім великим турніром для досвідченого спортсмена.

Українка Олена Костевич була близькою до своєї четвертої нагороди Олімпійських ігор у кар'єрі. Однак у кульовій стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів зупинилась на прикрому 4 місці.

Дарія Білодід після Олімпіади заявила, що хоче трохи відпочити від змагань. Скільки триватиме цей відпочинок – поки невідомо.

Варте уваги Від депутата до моделі та татуся року: чим займаються українські олімпійці поза спортом

Перші рекорди

На Олімпійських іграх у Токіо свою боротьбу за нагороди розпочали плавці. У фіналі естафети 4х100 метрів австралійські плавчині здобули "золото" зі світовим рекордом.

Два олімпійські рекорди встановив і китаєський важкоатлет Ліюн Чен. Він виступає у ваговій категорії до 67 кг. У поштовху він взяв вагу 187 кг. А загалом – 332 кг. Обидва показники – олімпійські рекорди. Йому ж належить і світовий рекорд у сумі (339 кг), який він встановив ще у 2019 році.

Японець Хорігоме – перший в історії олімпійський чемпіон зі скейтбордингу

Перервана серія США

Збірна США з баскетболу неочікувано програла стартовий матч Франції. Хоча перед великою перервою перемагала з різницею у 8 очок.

Для американських баскетболістів це перша поразка за 17 років на Олімпіадах. Востаннє вони програвали в Афінах-2004, коли стали лише бронзовими призерами. А після цього виграли 25 матчів поспіль.