Таку заяву зробив батько та тренер спортсменки Геннадій Білодід в інтерв'ю. За його словами, Дарія планує відпочити.

Важливо Наймолодша чемпіонка світу: що відомо про Дарію Білодід, яка виграла медаль на Олімпіаді

Скільки триватиме відпочинок, тренер чемпіонки не знає.

Коли відпочине, коли буде готова продовжити працювати, коли знову з'явиться бажання, тоді можна буде продовжити. 2, 3, 4 місяці, пів року, не знаю. Буде видно по її стані,
– сказав Геннадій Білодід.

Зауважимо, що 24 липня на Олімпіаді-2020 українка здобула бронзову медаль, яка стала першою для України у Токіо. Це також і перша в історії незалежної України нагорода у жіночому дзюдо.

Бронза Білодід: як це було

Дарія Білодід була однією з фавориток турніру, але, на жаль, вийти у фінал українка не змогла. Зрештою вона таки виборола бронзу для України, перемігши ізраїльтянку Широ Рішоні. Тільки-но сутичка завершилася, українка дала волю емоціям.

Я віддала всі сили, які тільки залишилися, адже останню сутичку проводила на голден скор, це неймовірно важко і виснажливо. Для мене важливо налаштуватися, адже після бою, який я програла, настрій був на нулі. Дуже допомогла мама, яка є і моєю тренеркою, налаштовувала мене, знайшла потрібні слова,
розповіла Дарія.

На першу медаль нашій країні на Олімпіаді-2020 вже відреагував Володимир Зеленський. Глава держави наголосив, що наполегливістю дзюдоїстки пишається вся Україна.