Вільна боротьба

Українець Кучмій вирвав "бронзу" на Кубку світу з боротьби за 3 секунди до кінця сутички: відео
15 груд
09:45
У понеділок, 14 грудня, завершився третій змагальний день з боротьби на індивідуальному Кубку світу у Белграді (Сербія). Українець Микола Кучмій вирвав перемогу у вірменина Давида Овасапяна, додавши у скарбничку збірної бронзову нагороду.
Хотілося довести, що бронза на чемпіонаті світу не стала випадковістю, – борчиня Оксана Лівач
1 сер
16:06
Одна з найсильніших і найперспективніших борчинь України, Європи та світу Оксана Лівач розповіла про те, чому батько віддав на плавання, конкуренцію із сестрою, хитрощі суперниць на килимі, віру у власні сили та тренувальний процес – в ексклюзивному інтерв'ю Спорт24.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.