Жан Беленюк став бронзовим призером чемпіонату світу з греко-римської боротьби. До того ж атлет виборо ліцензію на Олімпійські ігри-2024.

Варте уваги Обурив ЗМІ, які говорили мовою ворога: борець із України відмовився від фото з росіянином на ЧС

Виборов відразу два трофеї

Олімпійський чемпіон та народний депутат взяв участь у міжнародній першості, котрі проходили у столиці Сербії Белграді. Жан Беленюк зумів вирвати бронзову нагороду та зійти на третє сходинку п'єдесталу пошани. Ба більше, дана медаль сталь стала п'ятою нагородою для представників "синьо-жовтої" команди на чемпіонаті світу із боротьби.

В 1/8 фіналу Беленюк програв лідеру посіву Алі Дженгізу, який представляв Туреччину. Кривдник українця вийшов до фіналу змагань, а тому Жан отримав шанс поборотися за "бронзу" турніру. У втішних сутичках український спортсмен спершу взяв гору над Тоні Метсомекі з Фінляндії (5:1), а пізніше переміг Жалгасбая Бердимуратова з Узбекистану (5:3).

Уже у вирішальній битві за цінну нагороду міжнародної першості на Беленюка чекав атлет із Казахстану Нурсултан Турсинов. Олімпійський чемпіон провів неймовірну сутичку за бронзову медаль, в якій зміг тріумфувати із загальним рахунком 7:2.

Більше того, Беленюк завоював ліцензію на Олімпійські ігри-2024, яка пройде в Парижі у ваговій категорії до 87 кілограмів.