Цього тижня у албанській Тирані розпочався молодіжний чемпіонат світу з боротьби серед жінок. Збірна України змогла взяти нагороди на четвертий ігровий день.

До теми Ворог знищив тренувальну базу у Запоріжжі, де тренувався призер Олімпіади-2020: жахливі відео

Три медалі для України

Саме у четвер, 26 жовтня, розігрувались медалі у п’яти вагових категоріях. В кожній із них Україна була представлена своєю спортсменкою. Трьом із них вдалось здобути нагороду.

Єдине золото виборола 21-річна Соломія Винник у категорії до 59 кілограмів. На шляху до фіналу дівчина не помітила трьох опоненток, а у вирішальній сутичці завдяки технічним очкам перемогла японку Сену Нагамото.

До слова, її сестра-близнючка Марія брала участь у змаганнях до 55 кілограмів, але програла у матчі за третє місце румунці Андреї Ані. Окрім золота Соломії, збірна України здобула ще дві бронзи.

Залишили росіянку без медалі

Анастасія Алпєєва дійшла до півфіналу змагань до 76 кілограмів, але вилетіла у матч за бронзу, де здолала японку Надоку Ямамото. У свою чергу Манола Скобельська зазнала поразки ще у кваліфікації турніру до 68 кілограмів.

Втім 20-річні атлетка отримала шанс у втішних зустрічах, дійшовши до бронзового фіналу. Там українка перемогла "нейтральну" росіянку Вусалу Парфіанович.

Була близька до нагороди Аїда Керімова (до 50 кілограмів), але у сутичці за бронзу поступилась Еммі Люттенауер (Франція). У п’ятницю, 27 жовтня, за медалі поборються ще п’ятеро українок: