Тренер киян заявив, що Супряга може покинути "Динамо" за однієї умови, повідомляє Corriere dello Sport.

Читайте також: Супряга та Маркос Антоніо потрапили у топ-40 Golden Boy, хоча перед тим їх не було в рейтингу

Супряга переїде у Італію, якщо керівники київського клубу зможуть знайти гідну заміну на місце нападника. Наставник не виключає, що команда може поповнитись бразильським легіонером.

Раніше повідомлялось, що "Болонья" вже веде офіційні перемовини з Владиславом Супрягою. Про це підтвердив і спортивний директор Ріккардо Бігон.

Як сказав представник Владислава, "Болонья" має обмежені фінансові можливості. Відтак, Ліматола припустив, що "Болонья" навряд чи платитиме понад 10 мільйоні євро. "Динамо" повісило цінник на гравця у 15 мільйонів доларів.

Додамо, що футболістом зацікавився німецький "Вольфсбург".

"Динамо" може втратити ще одного нападника Жерсона Родрігеса, який найближчим часом може повернутись у Туреччину.

Що відомо про інтерес до Супряги

  • На початку серпня з'явилася інформація про те, що Супряга цікавить ряд клубів італійської Серії А.
  • Окрім "Болоньї", у списку зацікавлених був римський "Лаціо".
  • Повідомлялося, що "Динамо" підняло вартість 20-річного Супряги до 15 мільйонів євро. Причому на ринку ціна Владислава складає 2,7 мільйона євро.
  • Інформацію про зацікавленість "Болоньї" у послугах Владислав підтвердив і його агент. Він розповів, що все залежить від рішення президента "Динамо" Ігоря Суркіса.
  • Суркіс раніше спростував чутки про Супрягу. Він заявив, що не отримував конкретних пропозицій. Окрім того, на Супрягу розраховує наставник киян Мірча Луческу.