Турецький клуб вже веде активні перемовини з босами київської команди. Про це інформує Olay Medya.

Читайте також: Форвард "Динамо" відмовив грандам чемпіонату Бельгії

Повернення у турецький чемпіонат

Цей трансфер лише питання часу, саме так повідомило джерело. Всі подробиці потенційної угоди футболіста у клубі наразі не повідомляються. Портал Transfermarkt ж оцінює гравця у 1,5 мільйона євро.

Раніше повідомлялось, що футболістом цікавиться "Адана Демірспор". Клуб вже начебто вів перемовини з киянами.

До слова, попередній клуб досі не виплатив київській команді 300 тисяч євро за трансфер Жерсона Родрігеса. У новому сезоні за "Динамо" форвард вже встиг двічі відзначитись у воротах суперників. Перший гол він забив у Суперкубку України у ворота "Шахтаря", а вчора, 15 вересня, Родрігес забив важливий гол у Лізі чемпіонів у ворота "АЗ Алкмаар".

Додамо, що "Анкарагюджю", де виступав футболіст на правах оренди, достроково повернув Родрігеса у Київ. Родрігес був виключений із команди через бійку з одноклубником Анте Кулушичем. Після одного з командних сніданків капітан Кулушич зробив попередження Родрігесу за те, що той вийшов окремо від команди. Це розлютило Жерсона, він вилаявся і вдарив свого товариша у команді по обличчю.

Кар'єра Родрігеса в "Динамо"

  • Влітку 2019 Родрігес перейшов в "Динамо" з японського "Джубіло Івата" за 2 мільйони євро.
  • Контракт із футболістом укладений на п'ять років.
  • За киян він провів 12 матчів у першій половині сезону і забив два голи. Згодом через конфлікт з головним тренером Олексієм Михайличенком перестав потрапляти до основного складу і взимку був відправлений в оренду в Туреччину.
  • Окрім конфлікту із тренером, Родрігес неодноразово приїжджав на тренування із перегаром. Такими діями він також відзначався і у попередніх клубах.
  • Виступав на правах оренди в турецькому "Анкарагюджю".