Через карантинні обмеження в Україні, "Динамо" представило Луческу через онлайн-трансляцію, пише 24 канал.

До теми: Деякі іноземці посилали Луческу, але на тренуванні він вдавав, що нічого не сталося, – Федецький

Спершу президент киян Ігор Суркіс коротко розповів про завдання Луческу на посаді головного наставника, трансферні цілі та ставлення вболівальників щодо цього призначення.

Суркіс заявив, що на призначення Луческу потрібно дивитись по-європейськи. Він взяв за приклад Жозе Моурінью, який очолював португальські клуби "Порту" та "Бенфіка".

За словами президента "Динамо", робота Луческу в "Шахтарі" – це вже історія. Президент сподівається, що фанати "Динамо" все-таки підтримають клуб та тренера.

За словами Суркіса, в організмі 75-річного фахівця тече кров переможця, тому він сам знає, що від нього очікують побачити.

Головним завданням Луческу в "Динамо" буде вихід у Лігу чемпіонів. За це тренер отримає фінансовий бонус.

Поговорили і про підсилення клубу. Керівництво киян буде всіляко сприяти побажанням наставника у трансферне вікно. Сам Луческу заявив, що буде мати окремі бесіди з гравцями, щоб краще познайомитись із ними.

Щодо комплектації "Динамо", він заявив, що ніколи кардинально не змінював склад.

Я даю шанс гравцям розкрити свій потенціал та найкращі якості. У мене всього тиждень, щоб познайомитися з гравцями та зрозуміти, в якому напрямку працювати,
– заявив 75-річний Луческу.

Він зазначив, що у складі киян є багато молодих талантів, вони можуть вирости у хороших футболістів, які принесуть омріяний результат "Динамо". Для цього потрібно лише правильно побудувати тренувальний процес.

Румунський спеціаліст розповів про розмову з власником донецького "Шахтаря" Рінатом Ахметовим. Розмова відбулася відразу після того, як румунський тренер підписав контракт з "Динамо".

Він побажав мені удачі та зрозумів, чому я підписав контракт. Я хотів повернутися в Україну,
– заяви в Луческу.

Румун із теплотою згадав період у "Шахтарі". Він зазначив, що зробив колосальну роботу на чолі донеччан. Але "Шахтар" залишився у історії наставника, потрібно йти далі та розвиватись у статусі тренера у нових клубах.

"Шахтар" для мене – божевільна історія,
– сказав наставник.

Він щиро вдячний президенту, вболівальникам, футболістам та всьому персоналу за чудовий період у "Шахтарі".

Перш за все, у його штаб не увійде Олександр Спиридон, з яким він працював у "Шахтарі".

Він спершу не розумів, чому фахівець відмовився допомагати йому у "Динамо". Згодом Спиридон озвучив причину такого рішення. Сімейні обставини стали перешкодою для продовження тренерської кар'єри Спиридона у штабі киян.

  • Огнєн Вукоєвич (ексгравець "Динамо")
  • Олег Гусєв (ексгравець "Динамо")
  • Михайло Михайлов (тренер воротарів "Динамо")
  • Дієго Лонго (італійський фахівець)

За словами румунського наставника, легенди "Динамо" Вукоєвич та Гусєв повинні зрозуміти його філософію, щоб передати її футболістам.

Луческу заявив, що Гусєв буде займатися атакою. А в обов'язки Вукоєвича входитиме робота в середній ланці побудови гри.

Онлайн-трансляція презентації Мірчі Луческу

  • Футбольна спільнота та вболівальники не надто люб'язно прийняли таке призначення фахівця у київському клубі.
  • Тому румун начебто відмовився тренувати "Динамо" через фанатів клубу. Але агент тренера вже спростував чутки про відставку Луческу.
  • Додамо, що "Динамо" опублікувало листи Луческу, де він просив про відставку.