Під час першої пресконференції Луческу президент киян Суркіс заявив, що вболівальники повинні по-європейському дивитися на запрошення румунського тренера.

Читайте також: Мірчі Луческу – 75: що відомо про нового тренера "Динамо"

Як відомо, ультрас "Динамо" негативно зустріли призначення Луческу та обіцяли протести. Через це Луческу навіть подав у відставку.

"Було багато людей, які не приймають це. У нас люди, на жаль, не звикли до цивілізованого ставлення", – сказав Суркіс.

Він також навів приклад тренерів, які очолювали принципових суперників. Зокрема, Жозе Моурінью, який очолював португальські клуби "Порту" та "Бенфіка".

За словами президента "Динамо", робота Луческу в "Шахтарі" – це вже історія.

Сьогодні ми повинні по-європейському дивитися на такі речі. Так, це була прекрасна історія "Містера" у "Шахтарі",
– зазначив Суркіс.

Суркіс заявив, що "Динамо" надіється на підтримку фанатів.

"Всі розраховують на те, що наші вболівальники, а їх багато – це не тільки ті, хто протестують незрозуміло проти чого, адже у футболі найважливіше – результат", – сказав Ігор Михайлович.

Що буде з ультрас?

Разом з тим, Суркіс розповів, як розв'язуватиме проблему з ультрас, які повстали проти Луческу.

До теми: "Суркіси – ганьба "Динамо": ультрас влаштували протест проти призначення Луческу – відео

"Сподіваюся на мудрість уболівальників. У нас же не тільки ультрас, які протестують. Я з ними поспілкувався, почули – добре. Ми йдемо своїм шляхом.

У нас сотні тисяч уболівальників, вони багато років вболівають. Нам потрібні вболівальники, які розуміються на футболі, а не для того, щоб розважитися", – сказав Суркіс.

За словами Суркіса, він розглядає Луческу за професійними якостями. Також він пригрозив, що має важелі, щоб припинити свавілля.

Буде успіх – будуть оплески. В іншому випадку – будуть питати з мене. Поводитися треба цивілізовано, в рамках закону. У нас є достатньо важелів, щоб припинити свавілля, яке зараз відбувається,
– сказав Суркіс.

Луческу в "Динамо": головне

  • Луческу несподівано очолив "Динамо" і підписав контракт на 2 роки з опцією продовження ще на рік. Зарплата "Містера" складає близько 1,2 мільйона євро в рік.
  • Через тиск ЗМІ та вболівальників "Динамо" 27-го липня з'явилася інформація, що Луческу подав у відставку. Згодом з'явилася інформація, що Луческу залишається у "Динамо".
  • Помічниками "Містера" мають стати Огнєн Вукоєвіч, Олег Гусєв, Михайло Михайлов, Еміл Карас та італійський фахівець.