У матчі за бронзову медаль з вільної боротьби Алла Черкасова у ваговій категорії до 68 кілограм перемогла японку Досьо Сару – досить швидко поклала на туше свою суперницю. Для України це вже 7 медаль на Олімпіаді, з яких шоста "бронза".

Цікаво Норвежець розтрощив світовий рекорд і виграв "золото" Олімпіади на 400 метрів з бар'єрами

Жан Беленюк і Парвіз Насібов, котрі виступають у боротьбі греко-римського стилю провели чудовий день. За його підсумками обоє кваліфікувалися до фіналу, де проведуть сутичку за золоту медаль. Це означає, що мінімум срібні нагороди вони собі гарантували. Беленюк здолав у півфіналі хорватського спортсмена, а Насібов в драматичному бою ліквідував єгиптянина.

У вільній боротьбі Ірина Коляденко дійшла до півфіналу, де поступилася борчині з Киргизстану. Тепер Ірині 4 серпня належить провести сутичку за бронзову медаль. Алла Черкасова, до слова, свій бій за бронзову нагороду виграла.

Вранці у кваліфікаційному забігу у бігу на 400 метрів Тетяна Мельник не вдало виступила, посівши останнє місце. Сергію Смелику не вдалося вийти до півфіналу в бігу на 200 метрів.

Павло Алтухов і Дмитро Янчук не змогли пробитися до фіналу у спринті на каное-двійці серед чоловіків – посіли 13 місце.

Марина Бех-Романчук у стрибках у довжину з шести спроб зробила аж 5 заступів. Лише одна спроба стала результативною – 6,88 метра. У підсумку українка посіла 5 місце.

У фіналі у спортивній гімнастиці у вправах на брусах Петро Пахнюк показав результат 14.533 та посів 7 місце.

Ігор Мусієнко був єдиним представником України в чоловічих змаганнях зі штовхання ядра. 27-річний Мусієнко не пройшов у фінал у секторі штовхання ядра. Він, на жаль, продемонстрував передостанній результат.

Кваліфікацію зі стрибків у кінному спорті не вдало провів Олександр Продан. Він показав результат 92,17.

В артистичному плаванні Марта Фєдіна та Анастасія Савчук показали результат 93.8620 (188.7953 в сумі) та вийшли до фіналу. 4 серпня вони поборються за медалі.