Прикра доля секунди

Український легкоатлет зупинився за крок від півфіналу. Результат Сергія Смелика був кращий, ніж показали деякі спортсмени, які вийшли далі. Але і цього було замало.

Оце так Норвежець розтрощив світовий рекорд і виграв "золото" Олімпіади на 400 метрів з бар'єрами

У кожному із семи забігів визначалась трійка лідерів, які будуть далі продовжувати боротьбу за нагороди. А також додатково наступні топ-3 за часом за підсумками усієї кваліфікації.

• Сергій Смелик – бронзовий призер чемпіонату Європи та призер командних змагань. Двічі брав участь на Олімпійських іграх (2012, 2016) на дистанції 200 метрів. Але зупинявся на стадії попереднього забігу.
  • Дворазовий рекордсмен України в естафеті 4х100 метрів (2014, 2021)

Смелик у своєму забігу показав 5-й час, який став його найкращим результатом сезону – 20.53 секунди. Від бігуна з Ірландії Леона Ріда, який закрив додаткові топ-3, що проходили до півфіналу за часом, українського легкоатлета відділили мізерні 0.002 секунди.