Розкішна перемога

22-річний український борець Парвіз Насібов у півфінальній сутичці зустрівся з представником Єгипту Мохамедом Ібрагімом Ель-Саєдом. Українець зумів перемогти суперника.

Цікаво Прохання сина та останній шанс на медаль Олімпіади: суперниця Черкасової у боротьбі за "бронзу"

Вже на перших секундах суперник взяв очко у боротьбі з Парвізом та поставив українця в партер. Насібову потрібно було встояти та не дати Ель-Саєду виконати прийом. Але єгиптянину вдалось зробити кидок на 4 очки – 0:5. Українському борцю швидко вдалось скоротити відставання, але судді скасували результативну дію Насібова.

Упереджене суддівство

Дуже дивне суддівство було у сутичці. Суддя віддав бал пасивному Ель-Саєда та поставив українця у партер. Дуже упереджений рефері, який судив на користь борця з Єгипту. Парвіз не склав руки та скоротив перевагу до 4:6.

Останні 20 секунд були розкішними від Парвіза. Він стрімко йшов в атаку та на останніх хвилинах виконав прийом та поставив рахунок 7:6. Єгиптяни апелювали до суддів, але їх провокації не повелись. Насібов – у фіналі Олімпіади-2020.

Шлях Насібова у Токіо

• У стартовій сутичці Насібов знищив борця з Данії Фредеріка Бьєррехуса. Парвіз віддав супернику лише одне очко (5:1).
  • У чвертьфіналі українець боровся проти представника ОКР Артема Суркова. Перший бал у зустрічі виграв суперник. Далі українець здобув два очки, але судді скасували його результативну дію. Однак у другому періоді Парвіз таки зрівняв цифри на табло. Після закінчення шести хвилин рахунок був 1:1, але перемога в сутичці була присуджена Насібову, оскільки він взяв бал останнім.