За два кроки від "бронзи"

Українська стрибунка Марина Бех-Романчук із 10 місця вийшла у фінал Олімпійський ігор. Легкоатлетка у першій спробі показала результат 6.71 метри, а дві наступні були незараховані через заступ.

Читайте також Дві українки під шаленою зливою потрапили у фінал Олімпіади і переписали історію

Перша спроба Марини у фіналі була дуже хорошою – близько 6.90. Але стрибок був із заступом. Тому українка залишалась без результату. Вона стала другою спортсменкою, яка залишалась на старті без результату. Лише три стрибунки не змогла показати результат. Лідерство на початку фіналу захопила нігерійка Есе Бруме – 6.97 метри.

Валідольний виступ Марини

У другій спробі знову невеликий заступ завадив Марині показати перший результат. Єдина спроба показати відстань залишалась в українки, щоб продовжити боротьбу і фіналі. Українська стрибунка після другої спроби залишилась єдиною серед легкоатлеток із нулем в активі. Перше місце продовжила утримувати представниця Нігерії.

  • Бех-Романчук вдруге в кар'єрі вийшла до фіналу Олімпійських ігор. На Іграх у Ріо-де-Жанейро-2016 українка зробила три заступи та вибула зі змагань (12 позиція).

Вже відразу на початку вирішальною третьої спроби на вершину вискочила американка Брітні Ріс – 6.97. Лише після останнього стрибка українські фанати змогли з облегшенням видихнути – без заступа. Марина стрибнула на 6.88 та відразу вийшла на 5 місце у таблиці.

Прикрий заступ у стрибку під 7 метрів

Українська легкоатлетка за підсумками трьох стрибків вийшла у другу частину фіналу. За нагороди продовжували змагатись 8 спортсменок. Перший стрибок вона провалила – заступ. А приземлення Марини було дуже небезпечне, яке з криками зустріла сама українка.

П'ятий сумарний стрибок Марини був ідеальний, якби не заступ. Бех-Романчук стрибнула під 7 метрів, результат міг стати найкращим у кар'єрі. Але прикрий заступ на 2 сантиметри не дозволив українці підійнятись у трійку лідерок, Запеклу боротьбу за "золото" була між Брітні Різ та Есе Бруме.

Один вдалий стрибок у Токіо

Лише одного разу вдалось Марині не зробити заступ. Остання спроба теж була невдала. Українка завершила Олімпіаду-2020 із 5-м результатом. Щось неймовірне після двох невдалих спроб зробила Міхамбо – 7 метрів та перше місце перед двома стрибками суперниць.

Третю сходинку посіла нігерійка Бруме – 6.97. За крок до "золота" зупинилась американка Різ. Олімпійською чемпіонкою стала Міхамбо.

Призери стрибків у довжину

1. Малайка Міхамбо (Німеччина) – 7.00
2. Брітні Різ (США) – 6.97
3. Есе Бруме (Нігерія) – 6.97

5. Марина Бех-Романчук (Україна) – 6.88