Вже цього тижня, 17 жовтня, любителі боксу нарешті побачать, хто з боксерів вийде переможцем з рингу. Лопес вважає, що люди не бачать того у Ломаченку, що може побачити він. В українця є сайд-степ (крок у сторону від удару суперника), але Лопес може відповісти потужним лівим хуком, який може принести йому перемогу, повідомляє The Ring.

До теми: Лопес відкрив головний козир у бою з Ломаченком – американець сподівається, що його план спрацює

Недооцінка зі сторони Ломаченка

"Люди кажуть, що його не зупинити, але ніхто не бачить того, що бачу я. У нього є його сайд-степ, а у мене лівий хук, і є шанс, що він потрапить на нього", – сказав Лопес.

За словами американця, всі його можливості можна буде побачити вже у поєдинку проти Ломаченка, тоді недооцінка зі сторони вболівальників та самого суперника зникне.

"У мене є боксерські навички, і ніхто ще не бачив їх повною мірою. Я б'ю з обох рук. Я готовий до всього. Упевнений, він недооцінює мене, але я цього не зроблю", – підкреслив Лопес.

Додамо, що спершу Лопес розкидувався словами про нокаут українця, тепер же впевненість американця кудись поділась. Теофімо заявив, що готується до повного 12-раундового бою проти Ломаченка, але далі дотримується думки, що вийде з рингу переможцем.

Боксери обмінюють роликами зі своєї підготовки до поєдинку. Спершу Лопес виклав відео, де видно, як потужно б'є по боксерській груші Теофімо. Все б нічого, якби на ній не було зображений його український суперник Василь Ломаченко. Не обійшло на малюнку і без Лопеса. Але Теофімо старається завдавати ударів виключно у портрет українця.

Після цього офіційний YouTube-канал Василя Ломаченко виклав вогняне відео підготовки українця до одного з найбільш очікуваних поєдинків проти Теофімо Лопеса.

Головне про бій Ломаченко – Лопес