Золото Беленюка

Збірна України лише 4 серпня здобула першу золоту медаль на Олімпіаді-2020. Борець греко-римського стилю Жан Беленюк переміг у ваговій категорії до 87 кг.

Після фінального бою та перемоги Беленюк на радостях станцював гопак. А під час коментаря – розплакався в прямому ефірі.

Ще три медалі

Україна могла отримати ще одну золоту медаль. І теж у греко-римській боротьбі. Але Парвіз Насібов поступився у фіналі і здобув срібну медаль.

Однак варто відзначити, що для 22-річного Насібова це перша Олімпіада, і він одразу дійшов до фіналу.

Бронзу Україна теж здобула в боротьбі. Ірина Коляденко здобула її у ваговій категорії до 62 кг.

Першу в історії медаль з синхронного плавання на Олімпіаді для України здобув дует Марти Федіної та Анастасії Савчук. При цьому під час нагородження диктор помилково назвав їх представницями ОКР.

Була близька Україна і до медалі у метанні молота. Однак Михайло Кохан показав лише четвертий результат.

У фіналі 400 метрів з бар'єрами на Олімпіаді-2020 українки Анна Рижикова та Вікторія Ткачук фінішували поруч. Рижикова стала п'ятою, а Ткачук – шостою. Після забігу Рижикова поскаржилася на умови підготовки спортсменів в Україні.