Друга "бронза" у жіночій боротьбі

Суперницею українки у сутичці за бронзову нагороду Олімпіади стала борчиня з Латвії Анастасія Григор'єва. Перше очко здобула суперниця Коляденко.

Оце так Українець Насібов – срібний призер Олімпіади-2020 із греко-римської боротьби

Українка швидко виштовхнула суперницю за межі та зрівняла рахунок – 1:1. Саме із такими цифрами на табло завершився перший період.

Коляденко більше прагнула йти в атаку, але красиво діяла в обороні Григор'єва. Ірина за дві хвилини до завершення бронзового фіналу гарно захопила ногу латвійки та здобула ще одне очко (2:1). Українка збільшила перевагу до 3:1. Дуже зібрану боротьбу демонструвала Ірина, яка переважала на килимі.

Ірина Коляденко здобула другу "бронзу" у жіночій боротьбі для України у Токіо.

Як боролась Коляденко у Токіо

• Перших два поєдинки стали легкою прогулянкою для Ірини. В 1/8 фіналу Коляденко притиснула обома лопатками до килима суперницю та перемогла на туше нігерійку Аминат Аден.
  • У чвертьфіналі Ірина зустрілася з представницею Китаю Цзя Лун. Цей поєдинок закінчився навіть ще швидше, ніж проти Аден. Українка перевела опонентку в партер і дотиснула китаянку на туше.
  • А от у півфіналі переможний шлях Ірини перервався. Суперницею української борчині стала Айсулуу Тинибекова з Киргизстану. Суперниця впевнено домінувала протягом усієї сутички та закономірно вийшла у фінал Олімпіади-2020 (10:0).