Усик: Він ще не пішов на пенсію, це просто гра

Кривдник Ентоні Джошуа впевнений, що своїми одіозними промовами Ф'юрі хоче привернути до себе якомога більше уваги. А розмови про пенсію Усик називає лише грою, адже Тайсон хоче заробити за поєдинок за абсолют багато грошей.

Варто побачити Знайди свої яйця та вийди на бій зі мною, с*чко, – Ф'юрі зухвало звернувся до Усика

Олександр запевнив, що усі образливі заяви британця ніяк не зачіпають його. Він порівняв Тайсона з вороною та людиною, яка любить поговорити.

Він хоче бій проти мене. Ф’юрі хоче, щоб про нього говорили. Він ще не пішов на пенсію, це просто гра – "Я йду з боксу", "Я повертаюся". Він ще хоче заробити гроші. Усі його химерні коментарі у мій бік. Мабуть, він думає, що це мене зачіпає. Але цього не буде,
– сказав Усик.

"Він як ворона, яка сперечається з вовком, сидячи на дереві. Реальність така, що якби ворона була близько до вовка, вона б мовчала. Тайсон Ф’юрі любить поговорити – бла-бла-бла", – додав український боксер.

Нещодавно менеджер українця Егіс Клімас запевнив, що Ф'юрі вже погодився провести бій проти Усика. Якщо сторони домовляться про поєдинок, то двобій може прийняти Саудівська Аравія.

Усик закликає Ф'юрі провести бій за абсолют

  • Ще на ринзі після переможного реваншу з Ентоні Джошуа наш боксер зробив несподівану заяву: "Або бій проти Ф'юрі, або не буде боксувати взагалі". Після чого Усик закликав Тайсона повертатись на ринг.
  • Тоді Ф'юрі швидко відреагував на такі слова українця. Британець назвав реванш Усик – Джошуа найгіршим титульним боєм і додав, що зможе перемогти обох боксерів за один вечір.
  • Український боксер не став довго зволікати з відповіддю. Він заявив, що перемоги Ф'юрі лише сняться, а побити він може лише свою дупу.
  • 3 вересня Ф'юрі записав зухвале відеозвернення для Усика, у якому закликав українця виходити на ринг вже у грудні 2022-го. Також британець звинуватив Олександра у брехні, пригадавши слова українця про старі травми, які не дозволяють Усику боксувати до 2023 року.
  • А от Роберт Гарсія, тренер Ф'юрі, не став розкидати гучними заявами. Наставник запевнив, що не слід недооцінювати українського боксера, який буде загрозою для будь-якого суперника.