Підготовка до бою проти Ентоні Джошуа тривала майже шість місяців. При цьому під час підготовки довелося вносити зміни, коли дату бою перенесли на місяць. Про це Олександр Усик розповів під час пресконференції після повернення до України.

Варте уваги Усик назвав місце, де хоче провести останній бій в кар'єрі

В цьому бою Усик здобув перемогу над Джошуа. І захистив свої чемпіонські пояси за версіями IBF, WBA, WBO, IBO, а також виграв вакантний пояс за версією The Ring у важкій вазі.

Після бою Усик заявив, що наступний бій він проведе або проти Тайсона Ф'юрі, або не буде битися взагалі. Адже саме Ф'юрі володіє чемпіонським поясом за версією WBC, якого бракує Усику до звання абсолютного чемпіона світу з боксу.

Після цього і почалися розмови про те, коли такий бій може відбутися. Серед варіантів був і грудень 2022 року. Але Усик заявив, що в цю дату такий бій точно не відбудеться. За його словами, є дві причини, чому він до кінця року не повернеться в ринг.

"Перша – в мене є деякі старі травми, які треба залікувати. Відновлення – мінімум декілька місяців. Друге – я не хочу в грудні боксувати, я хочу з дітьми трохи побути", – розповів Олександр Усик.

Боксер пообіцяв, що у 2023 році його бій проти Тайсона Ф'юрі відбудеться.