Ф'юрі: Я тебе знищу, середньоваговику

Після чого "Циганський король" самовпевнено заявив, що за один вечір зможе побити і Джошуа, і Усика. Тайсон вимагає шалений гонорар за своє повернення на ринг, але ніхто таких сум йому точно не дасть.

До теми Вже сказав "так": менеджер Усика розкрив деталі бою за абсолют проти Ф'юрі

Після декількох закликів від Усика у свою сторону Ф'юрі вирішив записати відеозвернення українцю. Ролик британець підписав: "Спеціально для Усика".

Промова Ф'юрі була дуже одіозною та зухвалою, але це все притаманно розмовам британського боксера. Тайсон пообіцяв знищити українця та розмазати по рингу.

"Усику, середньоваговику. Ти кажеш, що хочеш титул WBC. Він належить Циганському королю. І він тримає його міцно, дуже міцно. Я тебе знищу, середньоваговику. Я тебе розмажу, середньоваговику", – розпочав звернення Ф'юрі.

"Будеш тікати, ховатися, розповідати, що маєш травму"

У відео "Циганський король" пригадав слова Усик про давні травми, які не дають йому провести ще один двобій у 2022 році. Тому наступний поєдинок Олександра відбудеться не швидше 2023 року.

Ти сказав, що хочеш битися зі мною після перемоги над бодибілдером. Ти кинув мені виклик на телебаченні. І тепер ти будеш скавчати, хлопчику, який любить командувати. Будеш тікати, ховатися, розповідати, що маєш травму,
– відповів британець.

Ф'юрі закликав Усика провести бій за звання абсолютного чемпіона світу вже у грудні 2022 року. У своєму зверненні британець постійно називав Олександра середньоваговиком, натякаючи, що йому не місце у важкій вазі. Наприкінці звернення Тайсон обізвав кривдника Ентоні Джошуа.

Зробімо бій у грудні, середньоваговику. Але ти вже починаєш щось там розповідати. Неважливо, коли буде поєдинок – у грудні, квітні чи будь-коли наступного року. Я тебе прикінчу, середньоваговику. Знайди свої яйця та вийди на бій зі мною, с*чко,
– додав Ф'юрі.

Відеозвернення Ф'юрі до Усика

Усик закликав Ф'юрі побитись за абсолют

  • Ще на ринзі Усик заговорив, що хоче провести бій проти Ф'юрі або не битись узагалі. Натомість Тайсон назвав реванш українця проти Джошуа найгіршим титульним поєдинком, який він бачив.
  • Олександр запевнив, що єдине, що може побити британець, так це свою дупу, а перемоги йому лише сняться.
  • Згодом українець й взагалі заявив, що нехай Тайсон віддасть пояс та йде собі на пенсію.
  • Ф'юрі вимагав за свій вихід на ринг пів мільярда доларів. Звісно, що такі гроші він не отримає, але такими заявами приверне до себе якнайбільше уваги.
  • Поєдинок за абсолют може відбутись у Саудівській Аравії. Шейхи зацікавлені у такому бою.
  • Тренер "Циганського короля" розповів, що не слід недооцінювати Усика, який буде загрозою для будь-якого суперника.
  • Менеджер українця Егіс Клімас заявив, що Ф'юрі вже погодився на бій проти Усика.