"Ярослава була у стані ейфорії"

У соцмережах на Ярославу Магучіх вилилось ціле "відро бруду" через спільне фото та обійми зі спортсменкою ОКР Марії Лесіцкене. Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт прокоментував цю ситуацію та попросив усіх заспокоїтись.

Варте уваги Росіянка Лесіцкене вперше прокоментувала фото з Магучіх, яке викликало шалений хейт

Гутцайт запевнив, що 19-річна дівчина зробила це на емоціях після здобутої "бронзи". А цькування українців не зроблять у цій ситуації нічого хорошого.

Ярослава з 7 років готувалась, постійно в залах. Я вважаю, що в той момент перемоги вона просто була в стані ейфорії, і не дуже відчувала,
– розповів Вадим Маркович.

На думку очільника, така хвиля негативу може змусити спортсменку задуматись про виступи за іншу країну. Тому Гутцайт переконаний, що потрібно рухатись далі, ніхто не хоче втратити одну з головних надій на нагороди у стрибках у висоту, якою є Ярослава.

"Магучіх повернулась героїнею з бронзовою медаллю"

Якщо ми не хочемо втратити ще цю спортсменку, щоб потім не говорили, що від нас їдуть спортсмени, то не треба на неї тиснути. Вона повернулася героїнею з бронзовою медаллю з Олімпіади, підняла український прапор. А будемо тиснути, їй запропонують гроші і вона поїде. А потім знову будуть говорити, що винен міністр, президент, що не втримали. Є така ситуація, всі повинні зробити висновки та рухатись далі,
– запевнив Гутцайт.

Слід відзначити, що ще перед Олімпійськими іграми відразу декілька країн пропонували Магучіх змінити громадянство. Але Ярослава має чітку позицію – виступати лише під "синьо-жовтим" прапором та прославляти Україну на міжнародному рівні.

Скандал навколо фото Магучіх та Лесіцкене: головне

  • Ярослава Магучіх підтвердила своє звання однієї з найкращих стрибунок у висоту у світі. 19-річна спортсменка принесла Україні "бронзу" вже на своїй дебютній Олімпіаді.
  • Після підсумкових результатів Ярослава на емоціях обійняла представницю ОКР Марію Лесіцкене, легкоатлетки привітали одна одну та зробили спільну світлину, яка викликала справжній фурор. Усі почали звинувачувати Ярославу у тому, що вона не повинна була робити цю світлину та має публічно вибачитись за свій вчинок.
  • За 19-річну українку заступились відразу декілька олімпійців – Жан Беленюк, Станіслав Горуна та Ольга Саладуха, яка заявила, що не слід людям шукати зради там, де її немає.
  • Після прильоту в Україну Ярослава запевнила, що у її вчинку не було жодної політичної позиції. Вона поважає українських воїнів, які боронять кордон та мир у нашій країні, а фото зробила на піднесених емоціях після медалі.
  • В Міноборони вже провели розмову зі спортсменкою та запевнили, що обійми були наслідком емоцій.