Він виступив проти цькування української спортсменки і вважає, що представники делегації України повинні були заздалегідь обговорити подібні ситуації. Спортсменів мали завчасно попередити, які ризики вони можуть отримати від тих чи інших світлин.

Дивіться також У Росії спорт ніколи не був і не є поза політикою, – Андріюк про ситуацію з Магучіх

"По-перше, ні на секунду не сумніваюся, що Ярослава Магучіх є патріотом України і вона реально герой, тому що боролася за таку медаль. З приводу цькування дитини, якій 19 років, я проти цього. Вважаю, що представники нашої делегації заздалегідь повинні були вести певні роз'яснювальні заходи з приводу того, як ті чи інші дії можуть вплинути в інформаційному просторі на наших спортсменів", – сказав Беленюк.

Я впевнений на 100%, що Ярослава це зробила в момент, коли ти стаєш олімпійським призером і ти знаходишся в стані ейфорії, вона щиро обняла свою конкурентку, з якою вона змагалися. У тому стані, в якому вона була, Ярослава була готова обіймати будь-якого, хто зустрінеться їй на дорозі,
– заявив Беленюк у інтерв'ю телеканалу "НАШ".

Магучіх обійняла Ласіцкене на Олімпіаді-2021

  • На змаганнях у Токіо українка здобула бронзову медаль за стрибки у висоту. Росіянка Ласіцкене, яка представляла олімпійський комітет Росії, отримала "золото".
  • Після змагань дівчата обійняли одна одну. Крім того, Магучіх закутала суперницю українським прапором, а та українку – прапором олімпійського комітету Росії.