Перший та єдиний коментар Лесіцкене

Великий скандал розгорівся навколо спільної світлини Ярослави Магучіх та Марії Лесіцкене. Представниця ОКР вже повернулась із Токіо у Росії та вперше прокоментувала світлину з українкою. Про це вона написала у сторіс в інстаграмі.

До теми Магучіх прокоментувала фото з росіянкою на Олімпіаді та пропозиції змінити громадянство

Лесіцкене заступилась за українську легкоатлетку та запевнила, що жодні заяви не змінять поваги та ставлення до українських стрибунок у висоту. Марія заявила, що більше ніяк не буде коментувати цей розголос серед фанатів та журналістів.

Найголовніше, щоб Ярославі та іншим українським дівчатам було спокійно і комфортно. Щоб їх ніхто не смикав. Все інше не має значення. Ніякі заяви не змінять мого теплого ставлення і поваги до них. P. S. На цьому тему вважаю закритою, і ніяких коментарів з цього приводу більше не буде,
– написала Лесіцкене.


Пояснення Лесіцкене / Скриншот із instagram.com/lasitskene.maria

Скандал навколо фото Магучіх та Лесіцкене: головне

  • Змагання зі стрибків у висоту завершились нагородою для України. "Бронзу" здобула 19-річна Ярослава Магучіх, для якої Олімпіада-2020 стала дебютною. Олімпійською чемпіонкою стала представниця ОКР Марія Лесіцкене, а друге місце посіла австралійка Нікола Макдермотт.
  • Після результатів росіянка підбігла до українки, легкоатлетки привітали одна одну та зробили спільну світлину, яка викликала справжній фурор. Усі почали звинувачувати Ярославу у тому, що вона не повинна була робити світлину та має публічно вибачитись за свій вчинок.
  • За 19-річну легкоатлетку заступились відразу декілька олімпійців – Жан Беленюк, Станіслав Горуна та Ольга Саладуха, яка заявила, що не слід людям шукати зради там, де її немає. А краще потрібно вирішувати структурні проблеми спорту в Україні.
  • Після прильоту в Україну Ярослава запевнила, що у її вчинку не було політичного підґрунтя. Вона поважає українських воїнів, які боронять кордон та мир у нашій країні, а фото зробила на піднесених емоціях після медалі.
  • В Міноборони вже провели розмову зі спортсменкою та запевнили, що обійми були наслідком емоцій.