Прикра травма перед головним стартом

Виступ української легкоатлетки на японській землі був під питанням. Ярослава Магучіх отримала травму незадовго до старту на дебютній для себе Олімпіаді. Про це розповіла її тренерка Тетяна Степанова.

Оце так Українка Ярослава Магучіх очолила світовий рейтинг зі стрибків у висоту

Українка 10 днів була без тренувань. І це все було перед самісіньким стартом головних змагань у житті кожного спортсмена. Наставниця сподівається, що травма гомілки не завади Ярославі у майбутніх стартах сезону. Адже для Магучіх Олімпіада завершилась, а от легкоатлетичний сезон ще у розпалі.

Ми їхали на Олімпіаду, я була в великому шоці, тому що вона підвернула гомілку. Ми десять днів до Олімпіади не тренувалися. Тому Ярослава зробила все, що могла. Я вважаю, що ця ситуація не вплине на її майбутні результати, і я зможу підготувати її,
– зазначила Степанова.

Сама Магучіх запевнила, що мала фізичні проблеми, які їй вдалось обійти стороною на шляху до олімпійської нагороди: "Дуже була рада, що впоралася".

Як Магучіх підкорювала планку у Токіо: головне

  • Відразу три українки відібрались у фінал Олімпійських ігор зі стрибків у висоту – Юлія Левченко, Ірина Геращенко та Ярослава Магучіх. Саме остання показала найкращий результат серед наших спортсменок. Ярослава стала єдиною з українок, які вдалось підкорити планку на висоті 2 метри. Геращенко зупинилась на 1.98 – її найкращий результат сезону. А Левченко – 1.96.
  • Відзначимо, що Магучіх могла й взагалі не підійнятись на п'єдестал. Висота 1.98 стала дуже складною для легкоатлетки. 19-річна українка лише з третьої спроби взяла цю висоту.
  • У підсумку – "бронза" для Магучіх. Ярославу змогли обігнати лише представниця ОКР Марія Лесіцкене (2.04) та австралійка Нікола Макдермотт (2.02).