Тим часом Магучіх є молодшим лейтенантом ЗСУ, а Ласіцкене – капітан російської армії. На ситуацію вже навіть відреагували в Міноборони України.

Тут детальніше Припиніть цькування, – у Міноборони відреагували на обійми Магучіх з Ласіцкене на Олімпіаді

"Відчепіться від спортсменів із вашою ****ною політикою"

Утім, бачимо й публічні виступи на захист Ярослави Магучіх. Зокрема, 8 серпня у фейсбуці висловився з цього приводу інший український олімпійський бронзовий призер – каратист Станіслав Горуна.

Спорт, мать вашу, поза політикою!!! Спорт – це вид діяльності. Для більшості спортсменів національної збірної України – це професія і справа життя. Відчепіться від спортсменів з вашою ****ною політикою,
– написав Горуна.

Далі спортсмен пояснив, що його колеги займаються ремеслом, а не політикою, а фото з суперником є частиною цього ремесла. Причому мовиться саме про фото на п’єдесталі як "унікальному та виключному місці поваги".

Горуна
Допис Станіслава Горуни на підтримку Ярослави Магучіх / Скриншот

"Нема "зради" у фото Магучіх з Ласіцкене", а спорт "однозначно поза політикою", – вважає Горуна. У своєму пості він емоційно додав:

Грузіть спортсмена за його політичні прояви, але від**іться від спортсменів за особисті відносини, які сформувались на підставі далеких від політики речей.

А, мовляв, фотографію треба "залишити просто фотографією".