У минулу суботу, 20 травня, Василь Ломаченко зазнав поразки у першому з жовтня поєдинку. Українець поступився Девіну Хейні у боротьбі за звання абсолютного чемпіона у легкій ваговій категорії.

До теми Хочеш бути чемпіоном – бийся краще за чемпіона: чому Ломаченко "програв" Хейні

Американець виграв за одностайним рішенням суддів. Втім чимало фанатів боксу піддають сумніву такий підсумок, вважаючи, що Ломаченко мав тріумфувати.

За Василя вже заступився Теофімо Лопес. А ось відомий промоутер Едді Хірн навпаки вважає Хейні заслуженим переможцем. Правда, при цьому він зізнався, що не дивився поєдинок повністю.

Я не бачив весь бій і подивився багато яскравих хайлайтів. Ненавиджу, коли люди кажуть, що це було пограбування і налічують 115-113. Як це може бути пограбуванням? Виходить, що це був поєдинок рівних. Глядачі вирішили для себе, в який бік рахуватимуть, особливо після поштовху з боку Девіна. Потрібно висловити повагу до Хейні. Його називали чемпіоном електронної пошти, коли Ломаченко з ним не бився або Top Rank не дозволили йому битися. Він поїхав до Австралії та двічі побив Камбососа, а тепер переміг Ломаченка. Хоч би як ви дивилися, це був близький бій. Билися два елітні легковаговики. Я був радий побачити перемогу Девіна,
– заявив Хірн.

Читайте також Ломаченко має піти з боксу і не повертатися, – ексчемпіон світу Маліньяджі

Головне про бій Хейні – Ломаченко