Реал переміг Барсу, Ліверпуль розчавив МЮ

У неділю, 24 жовтня, у провідних футбольних лігах Європи відбулося відразу декілька топових протистоянь. В Іспанії в Ель Класіко зустрілися Барселона та Реал.

Дивіться також Ракета Циганкова і гол Гармаша принесли Динамо впевнену перемогу проти Дніпра-1: відео

Поєдинок на стадіоні "Камп Ноу" завершився звитягою футболістів з Мадрида (2:1). По голу у складі Реала провели Давід Алаба та Лукас Васкес. Барселона відповіла голом Серхіо Агуеро.

В Англії на футбольному полі зустрілися непримиримі суперники – Манчестер Юнайтед та Ліверпуль. Поєдинок несподівано завершився розгромною поразкою "червоних дияволів" з рахунком 5:0.

Ліверпуль ще в першому таймі забив 4 м'ячі. МЮ вперше в історії АПЛ пішов на перерву, програючи в 4 голи. По перерві гості провели ще один гол, а після того, як Поль Погба залишив господарів у меншості, команди просто догравали матч.

В Італії у центральному матчі 9-го туру Серії А зустрілися чинний чемпіон Інтер та Ювентус. Дербі Італії завершилося результативною нічиєю 1:1.

Результати топ-матчів

• Барселона – Реал 1:2
  • Манчестер Юнайтед – Ліверпуль 0:5
  • Інтер – Ювентус 1:1

Маліновський забив за Аталанту

Український футболіст Руслан Маліновський вчергове у сезоні вийшов у стартовому складі італійської Аталанти. Українець провів відмінний матч за Аталанту в чемпіонаті Італії проти Удінезе.

Це цікаво Воротар Минаю пропустив курйозний гол – м'яч пролетів йому під руками: відео

Маліновський відзначився єдиним голом Аталанти у грі з Удінезе. Український півзахисник завдав красивого дальнього удару й не залишив шансів голкіперу.

Для Руслана це вже другий гол у сезоні-2021/2022. Всього Маліновський провів за Аталанту 12 матчів у цьому сезоні. У 9-и поєдинках українець виходив у стартовому складі.

Після поєдинку з Удінезе 28-річний Маліновський був визнаний найкращим гравцем матчу. Гра Аталанта – Удінезе завершилася внічию 1:1.

WBA визначить суперника Усика

Світова боксерська асоціація (WBA) планує запустити новий турнір. Завдяки турніру можу визначити обов'язкового претендента на пояс чемпіона світу у важкій вазі, який наразі належить українцю Олександру Усику.

До речі Збірна України з боксу розірвала чемпіонат Європи: 14 медалей, з яких 3 – золоті

Участь у турнірі може взяти регулярний чемпіон WBA Тревор Браян і Махмуд Чарр. Також до них потенційно приєднається фін Роберт Геленіус та британець Даніель Дюбуа.

Турнір планують провести наприкінці 2022 року або на початку 2023-го.

Усик завоював чемпіонський пояс WBA 25 вересня у Лондоні, побивши Джошуа. Окрім того, українець володіє титулами WBO, IBF, IBO.

Ферстаппен – переможець гран-прі США

Ввечері 24 жовтня в Остіні (Техас) відбувся 17 етап Формули-1 – гран-прі США. Перемогу в гонці здобув нідерландський пілот Red Bull Макс Ферстаппен.

Варте уваги Боротьба загострюється: Ферстаппен назвав Хемілтона ідіотом та показав середній палець – відео

Завдяки перемозі Ферстаппен на 12 очок відірвався від Льюїса Хемілтона у боротьбі за чемпіонство.