Інтер – Ювентус 1:1

Голи: Джеко, 17 – Дибала, 89 (п)

Дивіться також Ліверпуль змішав з болотом Манчестер Юнайтед, розірвавши Роналду і Ко з рахунком 5:0: відео

Переможний тайм Інтера

Інтер більш впевнено увійшов у гру, проте саме гості з Турина могли відкривати рахунок на початку гри. На 7 хвилині Ювентус мав подвійний момент.

Спершу Альваро Мората небезпечно пробив здалеку. Самір Ханданович не без проблем відбив м'яч, яки у ворота ледь не добив Алекс Сандро.

Відповідь Інтера була результативною. На 17 хвилині Хакан Чалханоглу наважився на удар в один дотик здалеку. Турецький маестро влучив у каркас воріт, після чого Едін Джеко відправив м'яч у ворота туринців.

Камбек Ювентуса

Абсолютно глевкий футбол, який команда демонстрували в першій половині гри, продовжився у другому таймі. Команди практично не створили передумов для 1 – 2 голів.

Проте Ювентусу таки вдалося вирвати нічию завдяки пенальті. Нідерландець Дюмфріс, на думку арбітра, порушив правила проти Алекса Сандро у штрафному Інтера. Удар з позначки реалізував Пауло Дибала та приніс туринцями нічию.