Сидорчук: Їдемо з великим бажанням

Кияни не хотіли відпускати збірників у національну команду наприкінці квітня, але після критики змінили свою позицію. Капітан столичного клубу був засмучений тим непорозумінням, який розгорівся навколо Динамо та УАФ.

Читайте також Найкращий бомбардир УПЛ Довбик приєднався до Динамо

Футболіст назвав це робочим моментом, який після діалогу був вирішений. Однак під час війни не слід було підіймати таке питання публічно.

Сергій Сидорчук підтвердив, що динамівці прибудуть у розташування збірної України 3 травня. Гравці будуть збиратись у Словенії, де буде базуватись команда, ще з 1 травня. Футболісти Шахтаря доєднаються 2 травня.

"Ми маємо з ким воювати"

Капітан Динамо заспокоїв українських уболівальників, зазначивши, що зараз у футболістів лише одна спільна мета – вийти на Мундіаль.

Сергій зізнався, що йому не сподобалось висловлювання Мирона Маркевича щодо ситуації, яка розгорнулась навколо Динамо та збірної.

Головне, що ми їдемо в збірну. Їдемо з великим бажанням. Закривайте конфлікт. Як там кажуть: "Зрада відміняється". Ми маємо з ким воювати,
– сказав Сидорчук.

Півзахисник запровонував закінчити благодійни тур Динамо поєдинком проти Шахтаря. Так зване "українське дербі". Цей матч Сидорчук запропонував провести у Словенії, де зберуться тренери клубів та збірної і всі потиснуть один одному руки

Нагадаємо, що обидва українські гранди проводять благодійне турне, у якому збирають гроші на потреби України.

Скандал вичерпаний