Ці збори для мене були дуже важливі

35-річний Селезньов розповів, що зазнав травми ахіллового сухожилля перед матчем з білоруським Рухом. Однак вирішив грати після того, яки випив знеболювальне.

До речі Два клуби УПЛ відхрестилися від ідеї запросити Євгена Селезньова

"Я сам не зрозумів цю ситуацію. Якщо розповісти про події цього дня, то вранці було тренування. Я вийшов на нього, позаймався у повністю нормальному стані. Всі мене бачили. Протягом довгого часу у мене болів ахілл. У цей день я стрибав через бар'єри і відчув, що він дуже сильно запалився. Поговорив з доктором і вирішив закрити очі і випити таблетки", – сказав Селезньов.

За словами нападника, він не пропустив жодного тренування. Хоча лікарі говорили Євгену зробити паузу.

Ці збори для мене були дуже важливі. Я дав слово президенту клубу, що заб'ю ще 8 голів. Привів себе в таку форму, як ніколи,
– сказав Євген.

Селезньов розповів, що перед матчем з Рухом був на тренуванні, теоретичних заняттях та обіді, після чого команда поїхала на товариський матч з брестським Рухом.

Ми тобі купили квиток, ти їдеш додому

Як стверджує Селезньов, на розминці перед матчем він відчув, що не може грати.

"Почалася розминка, а я не можу ні рухатися, ні по м'ячу потрапити. Мені було боляче. Підійшов до лікаря, він сказав йти з поля. Але я відповів "ні", попросив таблетку і сказав, що буду пробувати. Випив 3 знеболюючих – не пройшло. Сказав зробити ще що-небудь. Випив "Німесил", мене почали розтирати. Треба було вже йти в роздягальню, а я розумію, що не помічник. Це моє здоров'я", – розповів футболіст.

До слова Мирон Маркевич назвав найкращий спосіб виховання Селезньова

Після цього, як каже Селезньов, він зайшов до роздягальні і сказав, що не зможе грати.

Через 5 хвилин заходить Віталій Лисицький (спортивний директор Колоса, – Спорт 24) і каже: "Ми тобі купили квиток, ти їдеш додому",
– заявив Євген.

Селезньов сказав, що йому не назвали причину через яку він повинен покинути збори в Туреччині. Згодом журналіст каналів "Футбол 1/2/3" Ігор Бурбас першим повідомив, що Селезньова відрахували за порушення режиму.

"Я ще перебував у роздягальні, мене ніхто не бачив. По дорозі я вже сказав, мовляв, давайте якось розбиратися: у чому проблема, який режим, хто порушив? Мені кажуть: "У нас припущення, що ти був неадекватним". Це як? Мене бачили багато людей", – розповів Євген.

За словами Селезньова, лікар Колоса підтвердив, що не чув від футболіста запаху перегару.

Це цікаво Команда УПЛ, футбольна пенсія чи російське дно: де продовжить кар'єру Євген Селезньов

Згодом журналіст каналів "Футбол 1/2/3" Володимир Крамар з посиланням на джерела повідомив, що Селезньов випивав у компанії колишнього гравця збірної України Андрія Вороніна.

Селезньов, як і сам Воронін, спростовує інформацію.

Давайте подумаємо логічно. Вранці на тренуванні я був нормальним, а між ним і контрольною зустріччю була третя година. Тобто це треба було піти на обід, а потім брати і глушити горілку, не зупиняючись. Це ж скільки треба було випити, щоб я був неадекватним. Неадекватність в чому проявляється?,
– заявив гравець.

Селезньов категорично заперечує, що вживав алкоголь перед матчем Колоса.

"Просто не розумію, як можна напитися до гри. Навіщо це взагалі робити? Тобто вранці на тренуванні ти нормальний, а потім перед грою йдеш і сьорбаєш алкоголь? Який сенс? Я не така людина", – запевняє форвард.

Не розумію, звідки ростуть ноги

Селезньов розповів, що до нього дійшли чутки нібито хтось підійшов до наставника Колоса Руслана Костишина і сказав, щоб той звернув увагу на Євгена, коли йому розтирали ахілл. Костишин буцімто мав побачити, що Селезньов неадекватний.

Всі збори я працював, привів себе в порядок, гарцював на тренуваннях і привів себе в божевільну форму. У нас були хороші відносини з Костишиним – він тренер, а я футболіст. У мене навіть не було часу з кимось лаятися, тому що о 9-й підйом. Потім індивідуальне заняття в залі і командне тренування,
– заявив Євген.

Селезньов пожалівся, що в один момент з нього намагаються зробити "кінченого алкоголіка".

"Я не розумію, звідки ростуть ноги. Напевно, хтось Костишину капає у вуха. Напевно, я комусь невигідний у цій команді. У мене з усіма були нормальні відносини, а зараз не бере слухавку ні тренер, ні президент. Зараз мені хочуть дати тренера, щоб я тренувався окремо від команди, забрати у мене футбол", – зазначив гравець.

Ексфорвард Дніпра та Металіста розповів, що в Колосі йому спочатку говорили, що він був на підпитку. Селезньов запропонував здати аналіз крові.

"Тому вже говорили, що я був не на підпитку, а неадекватним. Кажу, давайте здамо аналізи. А вони – мені: "Воно нам не треба". Як це не треба? Мені ж треба відбілити своє ім'я, на мене вилився бруд. У клубі кажуть, що не вони виливали цей бруд. Звідки тоді взялося ця все?", – риторично сказав Євген.

До теми У Колосі прокоментували вигнання Селезньова з команди

Ми культурно посиділи

Селезньов підтвердив, що зустрівся з Вороніним та іншими футболістами. За інформацією "ТаТаТаке", Євген та Воронін були у компанії Артема Мілевського та росіян Андрія Аршавіна, Олександра Самедова та Владислава Радимова.

Ексфутболіст Шахтаря переконує, що зустрівся з Вороніним за 3 дні до гри і попередив Колос.

На наступний день у нас було відновлення, тренування не було. Це нормально. Я маю право зустрітися зі своїми друзями, з якими грав у збірній. Ми культурно посиділи,
– запевнив гравець.

Євген звернув увагу, що немає доказів звинувачень на його адресу.

Один з представників клубу зателефонував у нетверезому стані

Селезньов розповів, що представник Колоса йому зателефонував у нетверезому стані та почав з'ясовувати відносини.

"Один з представників клубу зателефонував у нетверезому стані і сказав: "Привіт Вороніну, а тобі – пока. У нас є припущення, що ти випив". І кинув слухавку. А через хвилину телефонує знову і каже, що я неадекватний. Ти взагалі думаєш, що ти і кому говориш? Він відповідає: "Я тобі казав, що ти неадекватний?". Та ти ж мені це 2 секунди тому сказав. Ти випив, навіщо ти мені телефонуєш. Якщо ти хочеш розірвати зі мною контракт, то це робиться по-іншому", – розповів Євген.

Селезньов закликає знайти відео з готелю та перевірити рахунки з готелю. Він запевняє, що повністю "чистий".

"Я винен, що не вийшов на матч, але це через ахілл. Я хочу зрозуміти, кому я невигідний, хто це все робить. Я не кажу, що цар і бог, що король футболу, але таким чином з таким футболістом так не вчиняють. Зараз всі команди сформовані, а я виставлений в поганому світлі", – резюмував Селезньов.

Хронологія скандалу із Селезньовим