Президент Олімпіка Владислав Гельзін прокоментував чутки про перехід Селезньова в донецький клуб.

До теми Команда УПЛ, футбольна пенсія чи російське дно: де продовжить кар'єру Євген Селезньов

Перший раз чую, що Селезньов може перейти в Олімпік. Ми не вели з ним переговори. Природно, нічого не можна загадувати наперед, але ніяких контактів з Євгеном у нас не було,
– сказав Гельзін.

Гельзін додав, що позиція нападника в Олімпіку закрита.

"Нещодавно ми підписали молодого нападника Нкенга, який замінить Шахаба. Позицію з нападником закрили", – додав Гельзін.

ЗМІ повідомляли, що Селезньов може перейти у львівський Рух. Президент Руху Григорій Козловський в інстаграмі спростував чутки.

Народ, я не знаю, що ви курите, коли пишете такі матеріали. Скажу так – це не правда,
– написав Козловський у коментарі в інстаграмі brutfootball.

Чому Селезньов залишився без клубу

  • У неділю, 31-го січня, з'явилася інформація, що Колос відрахував 35-річного Селезньова. Причиною відрахування футболіста вказувалося порушення режиму.
  • За інформацією ЗМІ, Євген начебто прибув на товариський матч у Туреччині проти білоруського Руху у стані алкогольного сп'яніння.
  • Також повідомлялося, що Селезньов провів вечір в компанії колишнього нападника збірної України Андрія Вороніна. Журналіст каналів "Футбол 1/2/3" Віктор Крамар повідомляв, що вони випивали.
  • Селезньов, коментуючи інцидент, заявив: "Те, що пишуть – це все маячня". Воронін же спростував вживання алкоголю під час зустрічі.
  • "ТаТаТаке" повідомило, що Селезньов та Воронін могли опинитися у компанії Артема Мілевського та росіян Андрія Аршавіна, Олександра Самедова та Владислава Радимова.
  • 2-го лютого, Колос офіційно підтвердив, що Селезньов відрахований з команди. Однак у клубі не назвали причину.