Боксери мали зустрітися 23 травня у Лондоні, але через карантин бій скасували. Та тепер Matchroom Boxing повідомив, що спортсмени узгодили нову дату бою – 31 жовтня.

Цікаво Нокаут Усика: Девід Хей назвав найкращий подарунок на свій день народження

Місцем бою, скоріш за все, буде "Вемблі арена", яка тепер називається SSE Arena (не варто плутати з футбольним стадіоном "Вемблі", який поруч). Ця арена вміщує 12,5 тисяч глядачів, пише Boxing Scene.

Промоутер Едді Хірн планує провести цей бій з глядачами. Він очікує, що на цей бій зможе потрапити до 2 тисяч вболівальників.

Загалом на SSE Arena Хірн планує провести чотири бої. Бій Усик – Чісора стане першим. Після цього тут битимуться Кеті Тейлор та Міріам Гутіеррес, тут відбудеться реванш Ділліан Уайт – Олександр Повєткін, а також Біллі Джо Сондерс захищатиме свій титул WBO.

Боксери теж хочуть бій з глядачами

Водночас промоутер британця Хей вкотре передав настрої Чісори, який прагне битися з Усиком за присутності вболівальників на трибунах.

Дерек не хоче битися з Усиком без глядачів. Він розкривається, коли б'ється перед уболівальниками. Що більше фанатів, то краще виступає Чісора,
– зазначив Хей.