Труну з тілом Дієго Марадони виставили в президентському палаці Casa Rosada в столиці Аргентини. І першими попрощатися з ним прийшли його найближчі родичі та друзі.

Варте уваги "Рука Бога" та порівняння з Мессі: найкращі голи Дієго Марадони – відео

Вночі до палацу приїхала його перша дружина Клаудія та дочки Дальма і Джанніна. Там була навіть Вероніка Охеда, з якою в Марадони був роман, із сином Дієго Фернандо.

Натомість не було Дієго Марадони молодшого від Крістіни Сінагри – після звістки про смерть батька він потрапив до реанімації.

Зате всередину не пустили Росіо Оліве. Вона – колишня наречена Марадони. Він офіційно зробив їй пропозицію. Але пара так і не одружилася.

"Всі проходять, окрім мене. Мені боляче, що мене не пускають. Тільки ми знаємо, які у нас були стосунки, і наскільки ми були закохані. у нього було добре серце. Мені потрібно попрощатися з Дієго", – заявила Росіо Оліве під стінами палацу.

За її словами, їй сказали прийти о шостій ранку, коли палац відкриють для прощання з усіма охочими.

До теми Футбол, наркотики і Папа Римський: найяскравіші цитати Дієго Марадони

Саме прощання довелося продовжити. Під стінами палацу зібралося занадто багато людей, які хотіли попрощатися з Марадоною. Через це розпочалися сутички, люди намагалися прорватися через огорожу. Поліції довелося застосовувати гумові кулі.

  • Дієго Марадона помер 25 листопада 2020 року.
  • Йому стало погано вдома. Лікарі намагалися його реанімувати, але не зуміли.
  • Юрист Марадони звинуватив медиків в тому, що швидка на виклик їхала пів години.
  • У всьому світі пройшли церемонії прощання з Марадоною. Найбільші – в Аргентині, а також італійському Неаполі. Саме за місцеву команду виступав Марадона, привівши її до першого чемпіонства в Серії A.
  • В Аргентині оголосили триденну жалобу.
  • Світові знаменитості теж згадують про Марадону. Серед них і Папа Римський.