Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх виграла "золото" на чемпіонаті Європи в приміщенні у польському Торуні.

Дивіться також Золотий стрибок "Королеви": як легкоатлетка Бех-Романчук стала чемпіонкою Європи – відео

Магучіх підкорилася позначка у 2 метри. Українка намагалася стрибнути на висоту 2.07, але ця позначка їй не скорилася.

Другою стала інша українка Ірина Геращенко, яка стрибнула на 1.98. У фіналі також виступала Юлія Левченко, яка стрибнула на 1.94, вона зайняла 4-е місце.

Результати чемпіонату Європи

1. Ярослава Магучіх (Україна) – 2.00
  2. Ірина Геращенко (Україна) – 1.98
  3. Елла Юнніла (Фінляндія) – 1.96
  4. Юлія Левченко (Україна) – 1.94

У неділю, 7 березня, у чеському Нове-Мєсто завершився 8 етап Кубка світу з біатлону. Жінки та чоловіки пробігли гонки переслідування. В обох гонках за нагороди боролися представники України.

У жінок близькою, щоб здобути другу поспіль медаль у Нове-Мєсто, була Юлія Джима. Наша біатлоністка, стартувавши другою, продемонструвала 6 час.

42. Олена Підгрушна

Варте уваги Забрала перемогу у Джими: Екхофф повторила рекорд легендарної Нойнер у спринті

У чоловічій гонці Україну представляли тільки Дмитро Підручний з Артемом Тищенком. Артем Прима, на жаль, через травму не стартував.

Обидва українці продемонстрували відмінну стрільбу. Дмитро та Артем закрили по 20 мішеней. У підсумку Підручний посів 9 місце, а Тищенко – 25.

25. Артем Тищенко (Україна)

Після того, як у Німеччині Баварія 6 березня перемогла Боруссію Дортмунд, топ-матчі відбулися в Іспанії та Англії.

В Іспанії у рамках мадридського дербі зійшлися Атлетіко та Реал. "Матрацники" вийшли вперед вже на 15 хвилині завдяки голу Луїса Суареса.

Протягом усього матчу Атлетіко володів ініціативою, однак не зміг збільшити перевагу. Реал зумів вирвати нічию (1:1) наприкінці поєдинку завдяки голу Каріма Бензема.

До слова Ліверпуль програв 6 поспіль матч вдома, поступившись Фулхему: відео

Водночас в Англії було покладено край переможній серії Манчестер Сіті, яка тривала 21 матч. Підопічні Пепа Гвардіоли поступилися Манчестер Юнайтед у 27 турі АПЛ.

"Червоні дияволи" приголомшили суперника на початку кожного з таймі. На 2 хвилині гри футболісти МЮ заробили пенальті. Удар з позначки реалізував Бруну Фернандеш.

Відразу після перерви перевагу Манчестер Юнайтед закріпив Люк Шоу. У підсумку МЮ виграв 2:0.

Востаннє Сіті не перемагав ще 15 грудня 2020 року, коли поділив очки з Вест Бромвічем (1:1). Натомість попередня поразка "містян" датована 21 листопада 2020-го, коли перемогу здобув Тоттенхем (2:0).