Манчестер Сіті – Манчестер Юнайтед 0:2

Голи: Фернандеш, 2 (п), Шоу, 50

До речі Реал на останніх хвилинах вирвав нічию в Атлетіко

Швидкий гол МЮ

Не встигли команди розпочати гру, як гості отримали шанс відкрити рахунок. Нападник МЮ Марсьяль вдало "підставився" у штрафному господарів, змусивши Жезуса порушити правила. Арбітр побачив фол – пенальті.

Удар з позначки впевнено виконав Бруну Фернандеш.

Дуже швидко "червоні дияволи" могли подвоїти перевагу. Канселу вирішив продемонструвати у власному штрафному техніку, що завершилося ударом Шоу. На щастя для господарів, Едерсон впорався з ударом.

Перший момент у Манчестер Сіті був на 24 хвилині. Українець Олександр Зінченко розрядив свою гармату, однак Хендерсон здійснив чудовий сейв.

Наприкінці тайму моменти мали Де Брюйне та Марез. Бельгієць пробив вище воріт, а Марез зі зручної позиції вистрілив повз ворота.

Варте уваги Ліверпуль програв 6 поспіль матч вдома, поступившись Фулхему

Відразу по перерві зрівняти рахунок міг Родрі. Жезус залишив м'яч для іспанця, який виконав удар на техніку. Гостей врятував каркас воріт.

Гол Шоу

Не забиваєш ти – забивають тобі! Майже відразу свою атаку провели підопічні Уле Гуннара Сульшера. Люк Шоу розігнав атаку лівим флангом після того, як невдало зіграв Канселу.

Шоу обігрався з Рашфордом та вийшов на ударну позицію у штрафному господарів. Люк пробив повз Едерсона та закріпив перевагу МЮ – 2:0.

Хоча команда Пепа Гвардіоли й володіла ініціативою, але гостріші моменти були саме в МЮ. Зокрема, на 68 хвилині поховати всі шанси МанСіті мав Марсьяль. Француз отримав м'яч у штрафному та пробивав з близької відстані. Едерсон героїчно врятував своїх партнерів.

У підсумку футболісти Манчестер Сіті так і не придумали, як відзначитися у воротах МЮ. Перемога гостей з рахунком 2:0!