Ломаченку кинули виклик, скільки заробило Динамо: головні новини спорту 23 грудня

24 грудня 2020, 07:20
Читать новость на русском

Український боксер Василь Ломаченко отримав виклик на бій, а румунський тренер Динамо Мірча Луческу заробив солідну суму для киян. Огляд головних новин спорту за 23 грудня читайте у дайджесті Спорт 24.

Хто кинув виклик Ломаченку

Колишній чемпіон у напівлегкій вазі Шакур Стівенсон кинув виклик Василю Ломаченку. Американець готовий пожертвувати титульним боєм заради поєдинку з українським боксером, пише 24 канал.

Варте уваги Коментарі Ломаченка такі ж тупі, як Уайлдера, – промоутер українця

Стівенсон готовий провести бій з Василем Ломаченком навіть у другій напівлегкій вазі. Американця у США називають "новим Флойдом Мейвезером". Боксер написав своє звернення у твіттері, позначивши хештег Top Rank, яка представляє інтереси боксерів.

Якщо Лома перейде в 59 кілограмів, тоді по*** на пояс. Ми можемо влаштувати наш бій наступним. Я за це, якщо ви всі думали, що цей дивізіон проблемний та фанати хочуть цей поєдинок, зробімо це,
– написав Стівенсон.

Хто такий Шакур Стівенсон

Чемпіон світу за версією WBO в напівлегкій вазі (2019/20). У 2016 році став срібним призером Олімпіади. У жовтні 2019-го року у бою проти американця Джоета Гонсалеса виграв вакантний титул чемпіона WBO у напівлегкій вазі.

В останньому поєдинку Стівенсон ефектно нокаутував Фелікса Карабальо та захистив пояс WBO. У липні американець відмовився від свого титулу через перехід в іншу вагову категорію.

Скільки заробило Динамо

Динамо вперше із сезону 2016/2017 вийшло у груповий етап Ліги чемпіонів. Кияни посіли третє місце у групі з Ювентусом, Барселоною та Ференцварошем.

Навесні 2021 року Динамо зіграє в 1/16 фіналу Ліги Європи проти Брюгге.

До слова Динамо віддало Цитаїшвілі в оренду

Результати Динамо позитивно вплинули на фінансове становище клубу. Про покращення фінансового рівня Динамо розповів помічник Мірчі Луческу – хорват Огнєн Вукоєвич.

За його словами, Динамо за осінь-2020 заробило близько 38 мільйонів євро.

Таким результатам керівництво Динамо повинне завдячувати новому наставнику. Під керівництвом Луческу Динамо лідирує у чемпіонаті України та виграло Суперкубок.

Гонорари українців за Олімпіаду-2020

Влітку 2021 року у Токіо відбудуться Літні Олімпійські ігри-2020. Українські спортсмени дізналися розмір державної нагороди за здобуті медалі.

Розмір гонорарів за медалі для українських спортсменів не змінився з Олімпади-2016 у Ріо.

Володар "золота" отримає 125 тисяч доларів. "Срібло" принесе гонорар у 80 тисяч доларів, а "бронза" – 55 тисяч доларів.

На підготовку та участь українських спортсменів у літніх Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх у 2021 році, підготовку до зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор виділили 2,8 мільярда гривень.

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт повідомив, що в цю суму входять призові за медалі на Олімпіаді-2020.

До речі Росію офіційно відсторонили від Олімпіади

Усього у 2021 році на спорт виділили рекордні 7 мільярдів 269 мільйонів 600 тисяч гривень.

Зарплати українських футболістів

Видання Tribuna.com з посиланням на інші ресурси зібрало в один список 15 українських футболістів, які мають найбільшу зарплату. Дев'ятеро з 15-и футболістів отримують зарплату в Україні – 7 у Шахтарі та 2 – у Динамо. Ще 6 футболістів – за кордоном.

Найбільшу зарплату серед українських футболістів має Андрій Ярмоленко. Лідер збірної України виступає в Англії за Вест Хем. Заробіток Ярмоленка оцінюється у 7,1 мільйона євро у рік.

Другим у рейтингу йде Ярослав Ракіцький, який грає за російський Зеніт. Зарплата Ракіцького близько 2,5 мільйона євро на рік. Замикає трійку лідерів Марлос із Шахтаря – 1,8 мільйона євро.

Найбільші зарплати українських футболістів

  1. Андрій Ярмоленко (Вест Хем) 7,1 млн євро
  2. Ярослав Ракіцький (Зеніт) 2,5 млн євро
  3. Марлос (Шахтар) 1,8 млн євро
  4. Євген Коноплянка (Шахтар) 1,7 млн євро
  5. Андрій Пятов (Шахтар) 1,5 млн євро
  6. Жуніор Мораес (Шахтар) 1,5 млн євро
  7. Андрій Лунін (Реал) 1,44 млн євро
  8. Олександр Зінченко (Манчестер Сіті) 1,2 млн євро
  9. Віктор Циганков (Динамо) 1,2 млн євро
  10. Тарас Степаненко (Шахтар) 1,2 млн євро
  11. Сергій Кривцов (Шахтар) 1,2 млн євро
  12. Руслан Маліновський (Аталанта) 1 млн євро
  13. Сергій Сидорчук (Динамо) 1 млн євро
  14. Іван Ордець (Динамо Москва) 1 млн євро
  15. Микола Матвієнко (Шахтар) 840 тисяч євро

Українки підкорили США

Легкоатлетичний журнал Track & Field склав рейтинг найкращих спортсменок 2020 року. Українку Марину Бех-Романчук визнано найкращою стрибункою у довжину.

Спортсменка здобула дві перемоги на етапах Діамантової ліги. У Стокгольмі (Швеція) Бех-Романчук продемонструвала найкращий особистий результат сезону та у вирішальній спробі стрибнула на 6,85 метра.

У Досі (Катар) українка стрибнула на 6,91 метра. Цей результат став найкращим показником сезону. До особистого рекорду не вистарчило лише 2 сантиметрів.

У стрибках у висоту українським представницям теж майже не було рівних. Ярослава Магучіх та Юлія Левченко посіли у рейтингу другу та третю сходинки відповідно. Вони поступились лише росіянці Марії Ласіцкене.