На високе звання претендують капітан Барселони Ліонель Мессі, нападник Ювентуса Кріштіану Роналду і форвад Баварії Роберт Левандовскі, пише 24 канал.

Дивіться також Олімпік втратив очки у матчі з аутсайдером Львовом: відео

Найбільш вдалим з футболістів представленої трійки рік вийшов для Левандовсі. Разом з Баварією 32-річний поляк виграв чемпіонат, Кубок і Суперкубок Німеччини, а також Лігу чемпіонів і Суперкубок УЄФА.

У австрійському Хохфільцені стартував третій етап Кубка світу з біатлону. Норвежець Йоганнес Дале нарешті зумів потрапити на п'єдестал. Чудова гонка у виконанні біатлоніста. Він з нулем здобув дебютну перемогу на етапах Кубка світу.

За результатами спринту лише два українці відібрались у гонку переслідуванням. Ними стали Артем Прима та Антон Дудченко – 30-та та 52 позиції відповідно. Богдан Цимбал потрапив у топ-70 – 68 місце. Дмитро Підручний став аж 74-м, а останнім серед українців фінішував Руслан Ткаленко – 87-ий.

За підсумками групової стадії єврокубків три українські учасники Ліги чемпіонів і Ліги Європи – Шахтар, Динамо і Зоря – сумарно заробили 83 мільйони євро.

Найбільше на даний момент УЄФА виплатить Шахтарю – команда Луїша Каштру заробила трохи більше 43 мільйонів євро. Динамо заробило 35 мільйонів євро, а Зоря в Лізі Європи отримала 4,69 мільйони євро.

Вилетівші у кваліфікації Ліги Європи Колос і Десна отримають від УЄФА 540 і 280 тисяч євро відповідно.

Пілот Mercedes Льюїс Хемілтон здав негативний тест на коронавірус. Це означає, що семиразовий чемпіон Формули-1 виступить на гран-прі Абу-Дабі.

Хемілтон захворів на COVID-19: що відомо