Динамо і Шахтар програли в Лізі Європи

Першим у бій вступило київське Динамо, яке приймало іспанський Віляьрреал. Поєдинок у Києві завершився сухою поразкою Динамо 0:2.

Дивіться також Ліга Європи: результати матчів 1/8 фіналу та відео голів

Вільярреал відкрив рахунок у грі в середині першого тайму. Після навісу з кутового Алькасер завдав дотепного удару, проте Шапаренко вибив з лінії воріт.

Та атака "жовтої субмарини" знайшла продовження. Морено отримав передачу у штрафному киян та прострілив на Торреса. Той переправив м'яч у ворота й вивів гостей вперед.

По перерві гол у Динамо прийшов знову з лівого флангу. Педраса виконав навіс й Морено завдав удар головою, з яким Бушан впорався. Та першим на добиванні був Альбіоль. Ветеран іспанського футболу переправив м'яч у сітку.

Згодом свій матч зіграв донецький Шахтар. Підопічні Луїша Каштру в Римі протистояли Ромі. Поєдинок завершився поразкою українського клубу з рахунком 3:0.

Римський клуб відкрив рахунок у першому таймі. Пеллегріні втік за спини оборонців та переграв Анатолія Трубіна. По перерві Ель-Шаараві подвоїв перевагу "вовків". Він легко обіграв двох захисників та перекинув голкіпера.

Третій м'яч на рахунку Манчіні, який відзначився голом після кутового.

Невдача українських біатлоністів

У чеському Нове-Мєсто, у четвер, 11 березня, розпочався 9 етап Кубка світу з біатлону-2020/2021. Українські біатлоністи не змогли потрапити навіть у топ-30.

Найкращий результат з українців продемонстрував Дмитро Підручний. Він не закрив по одній мішені на двох вогневих рубежах і посів 36 місце. Артем Прима, хоч і стріляв чисто, однак на дистанції рухався не надто швидко. Прима показав 44 час.

КДК покарав Олімпік

Контрольно-дисциплінарний комітет (КДК) виніс рішення після скандального матчу Олімпік – Шахтар, який відбувся 6 березня на стадіоні "Динамо" в Києві. Покарали як Олімпік, так і сам стадіон.

Це цікаво Чи стане скандал з Гельзіним неповоротною точкою для українського футболу

КДК вирішив, що організація матчу на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського з боку Олімпіка не відповідала вимогам регламенту. Зокрема,

• клуб-господар не забезпечив належного рівня безпеки при підготовці та проведенні матчу, наслідком чого стала можливою несанкціонована поява президента клубу в суддівській кімнаті та на післяматчевому флеш-інтерв’ю;
  • крім того, клуб-господар не забезпечив належного від’їзду бригади арбітрів матчу зі стадіону, що є порушенням регламентних вимог.

За результатами розгляду КДК ухвалив рішення про накладення на Олімпік штрафу у розмірі 500 тисяч гривень за систематичне незабезпечення безпеки клубом-господарем під час матчів УПЛ.

Окрім того, Олімпік попереджено про можливість застосування нефінансових санкцій, у тому числі у вигляді позбавлення турнірних очок, у випадку повторення порушень.

КДК заборонив Олімпіку використовувати стадіон "Динамо" імені Валерія Лобановського для проведення матчів УПЛ до кінця сезону-2020/2021.

Повернення Редкача

Український боксер напівсередньої ваги Іван Редкач офіційно проведе перший бій у 2021 році. Українець не виходив у ринг після поразки Денні Гарсії у січні 2020 року.

До речі Бій Усик – Джойс може не відбутися: промоутер вимагає поєдинку з Джошуа

Іван Редкач проведе бій проти Реджиса Прогрейса. Поєдинок відбудеться 17 квітня в Атланті (США).

Організацією поєдинку займеться компанія Triller Fight Club, яка нещодавно виграла торги по бою Теофімо Лопес – Джордж Камбосос.

Бій українця відбудеться в андеркарті поєдинку Джейка Пола проти Бена Аскрена.