Джерело: 24 канал

Футболіст збірної України Віктор Коваленко офіційно покинув донецький Шахтар. Півзахисник продовжить кар'єру в чемпіонаті Італії, де виступатиме за Аталанту.

Цікаво: Коваленко буде отримувати найбільшу зарплату в Аталанті – ЗМІ

24-річний Коваленко підписав з Аталантою контракт до 2025 року. Український футболіст буде виступати під 20-м номером.

Що відомо про Коваленка

• Коваленко у структурі Шахтаря з 2013 року. Віктор провів за Шахтар 200 матчів, у яких забив 32 голи та віддав 12 асистів.
  • Коваленко чотири рази ставав чемпіоном України та стільки ж разів здобував Кубок України. Ще двічі Коваленко вигравав Суперкубок України.
  • За збірну України Коваленко провів 29 матчів. Голів не забивав.

Досягнення Віктора Коваленка / Інфографіка Спорт 24

Легендарний український боксер Володимир Кличко після завершення кар'єри продовжує пожинати плоди своїх перемог. Володимир очолив рейтинг найкращих боксерів важкої ваги серед представників Європи.

Кличко-молодший, який завершив кар'єру у 2017 році, має у своєму активі 700,3 бали. На другому місці – британець Леннокс Льюїс – 512,2 очка. Він пішов з боксу у 2003 році.

На третьому місці чинний чемпіон світу за версією WBC британець Тайсон Ф’юрі (327,7 балів). Ф'юрі всього на декілька балів випередив Віталія Кличка (324 бали).

У топ-10 знайшлося місце ще одному українцю. Чільну десятку замикає непереможний Олександр Усик.

10. Олександр Усик (Україна)

Київське Динамо провело 5-й контрольний матч у рамках підготовки до другої половини сезону-2020/2021. Кияни провели спаринг з Динамо Тбілісі і перемогли – 1:0.

Перемогу українській команді приніс гол у компенсований до другого тайму час. Зокрема, Віталій Буяльський на останній хвилині гри реалізував пенальті.

Ця гра для Динамо стало другою на зборах у Туреччині. У попередньому поєдинку кияни поступилися Лудогорцю.

Загалом Динамо провело вже 5-й контрольний матч. Кияни в рамках зборів в ОАЕ програли Легії, перемогли Шахтар Солігорськ і зіграли внічию проти збірної Йорданії.

Колишнього нападника збірної України Євгена Селезньова відрахували з його нинішньої команди – Колоса з селища Ковалівка під Києвом. Причина – грубе порушення режиму з боку футболіста.

До слова: Це все маячня: Селезньов вперше прокоментував скандальне відрахування з Колоса

Коротко про відрахування Селезньова

Журналіст Ігор Бурбас, який першим і повідомив інформацію про це, заявив, що причиною стало грубе порушення режиму гравцем.

За даними UA-Футбол, Селезньов прибув на товариський матч проти білоруського Руху у стані алкогольного сп'яніння. Відтак як тільки стало відомо, що Селезньов прибув на гру п'яним, головний тренер клубу Костишин вирішив, що нападник більше не буде грати за команду. І добився, щоб його виключили із команди взагалі.

При цьому він спочатку був у стартовому складі команди, але після гри у звіті клубу вказано, що Селезньов не зіграв у цьому матчі. На поле з перших хвилин вийшов Данфа.