Гарні новини від Еріксена

Футболіст пробув у лікарні 6 днів. А у четвер, 17 червня, переніс операцію. Крістіану Еріксену імплантували дефібрилятор, який стимулюватиме роботу його серця.

До теми Ось лайно, мені тільки 29 років, – що сказав Еріксен, коли прийшов до тями

Данець погодився піти на цей крок, який рекомендували фахівці міжнародного рівня. Раніше британський професор спортивної кардіології Санджай Шарма, який працював з Крістіаном Еріксеном у англійському Тоттенхемі заявив, що навряд чи гравець зможе продовжити професійну кар'єру. Нагадаємо, що футболіст виступає за міланський Інтер.

Імплантований кардіовертер-дефібрилятор

Це невеликий пристрій, який поміщають під шкіру, він з'єднаний із серцем за допомогою дротів. Пристрій посилає електричні імпульси для регулювання серцевих ритмів, щоб запобігти раптовій зупинці серця.

Півзахисник навіть встиг відвідати партнерів у збірній. Крістіан звернувся до уболівальників національної команди та запевнив, що підтримуватиме своїх партнерів по команді в поєдинку проти Росії. Після цього Еріксен вирушить додому до родини.

У Еріксена зупинилось серце під час матчу: головне

  • На останніх хвилинах першої 45-хвилинки стався жахливий епізод – Еріксен втратив свідомість. Згодом стало відомо , що все було значно серйозні. У данця зупинилось серце.
  • Капітан данської команди Сімон К'яєр першим прийшов на допомогу партнеру по збірній. На поле також вибігли медики та кохана футболіста, яку стримали все той же К'яєр та голкіпер Данії.
  • Футболісти данської збірної обступили Еріксена, якому надавали допомоогу. Все було для того, щоб жахливий енцидент не потрапив в об'єктиви фотокамер.
  • Покидав футболіст поле лише на ношах. Еріксена відразу відвезли у найближчу лікарню, де продовжували рятувати життя. Матч був призупинений. Лише за певний час стало відомо, що поєдинок відновиться у той же день. Як сказали згодом самі футболісти, що про це попросив їх Крістіан. Однак підсумковий результат був невтішний – 0:1 перемога фінів.
  • Стан здоров'я данця стабілізувався. А вже 15 червня данець вперше звернувся до фанатів із лікарняної палати.