Звернення Еріксена

Крістіан Еріксен виклав світлину на своїй сторінці у інстаграмі, де заспокоїв фанатів. Лідер збірної Данії завернувся до уболівальників із лікарняної палати.

До теми УЄФА пригрозив Данії технічною поразкою після інциденту з Еріксеном

Привіт усім! Дуже дякую за вашу підтримку і повідомлення з усього світу. Це дуже багато значить для мене і моєї родини. Я в порядку. Мені ще треба буде пройти обстеження в лікарні, але я відчуваю себе добре. Тепер я буду вболівати за хлопців зі збірної Данії в наступних матчах. Грайте за всю Данію,
– написав футболіст.

Що сталося з Крістіаном Еріксеном: коротко

  • Наприкінці першого тайму матчу Євро-2020 Данія – Фінляндія Еріксен втратив свідомість. Капітан Данії Сімон К'яєр першим побачив падіння партнера по команді та надавав допомогу футболісту.
  • Після цього на футбольне поле вибігли медики. Інші футболісти Данії зробили коло навколо Еріксена. Все для того, щоб епізод не потрапив в об'єктиви камер.
  • Крістіан покидав поле на ношах, у нього були відкриті очі. Гравця відразу госпіталізували у найближчу лікарню, де продовжили рятувати життя футболісту. Звідти надійшли позитивні новини, що стан Еріксена стабільний. Лікарі поки що не знайшли причини зупинки серця півзахисника.
  • Лікар збірної Данії повідомив, що Еріксен пережив зупинку серця. Футболіста "повернули" після одного розряду дефібрилятора.
  • Матч Данія – Фінляндія вирішили дограти у той же день. Фінляндія здобула мінімальну перемогу. Футболісти Данії начебто вийшли на футбольне поле у той же день на прохання самого Еріксена.