Кляйнфельд був присутній на матчі в Копенгагені, де раніше проводив інструктаж з надання невідкладної допомоги з бригадою на стадіоні.

До слова Еріксену встановлять кардіостимулятор після зупинки серця під час матчу Євро-2020

Коли Еріксен впав, він вийшов на поле, щоб допомогти лікарям датської команди.

Я був на трибуні на протилежному боці, коли він впав. Спочатку я нічого такого про цей момент не подумав. Але потім побачив, що доктор датської команди поводиться досить неспокійно. Я зрозумів, що відбувається щось ненормальне. У таких випадках швидкість має вирішальне значення. Тут треба було 2-3 хвилини, щоб Еріксен отримав удар струмом,
– сказав лікар.

"Він відкрив очі і заговорив зі мною. Я запитав його по-англійськи: "Ти повернувся?" Він сказав: "Так, я тут". А потім він додав: "Ось лайно, мені тільки 29 років", – розповів Кляйнфельд.

В Еріксена зупинилося серце на Євро-2020

  • Перший поєдинок збірної Данії на Євро-2020 запам'ятався не голами чи яскравою грою, а страшним епізодом, який стався з Крістіаном Еріксеном.
  • Під завісу першого тайму хавбек без будь-яких зіткнень впав без свідомості на газон. Пізніше з'ясувалося, що у нього повністю зупинилося серце.
  • На допомогу футболісту прибігли медики – вони провели реанімацію просто на полі та змогли привести його до тями. Він покидав поле на ношах.