Джошуа: Мені належить битися з одним із найкращих бійців

У боксерському колі подейкують, що друга поспіль поразка від Олександра Усика може поставити крапку на кар'єрі Ентоні Джошуа. Однак британський боксер вирішив розвіяти чутки навколо свого майбутнього після реваншу.

До теми Готовий влаштувати жорсткий бій, – Джошуа впевнений, що відправить Усика у нокаут

Майбутній суперник українця запевнив, що наразі його думки на пов'язані з відходом із рингу. Реванш проти Усика він назвав найбільшим боєм у його життя. Тому пенсія зачекає.

"Люди завжди будуть ставити запитання, але особисто я хочу продовжувати, бо люблю це все. Це мій 12-й поспіль поєдинок за титул чемпіона світу. Оскільки це світовий рівень, то й суперник світового рівня. Це мій третій бій проти олімпійського чемпіона. Мені належить битися з одним із найкращих бійців незалежно від вагової категорії", – сказав боксер із Великої Британії.

Ентоні розповів, що зазнав поразки у першому поєдинку проти одного з найкращих боксерів світу, тому не вважає це фіаско провальним.

Якби я програв якомусь середняку, то так, можна було б говорити про завершення кар’єри. Але безглуздо говорити про завершення кар’єри після поразки одному з найкращих бійців на планеті. Що за нісенітниця? Я поважаю думку людей, але не хочу йти на пенсію,
– додав Джошуа.

Головне про реванш Усик – Джошуа