Перемовини між командами Олександра Усика та Тайсона Ф'юрі зайшли у глухий кут через вибаганки британського боксера. Увесь процес запам'ятався лише пропозиціями шалених гонорарів від "Циганського короля" та словесними перепалками боксерів.

Цікаво Зарано вішати рукавички на цвях: Усик назвав головну мету боксерської кар'єри

Джон Ф'юрі: Для нього є тільки один бій

Британець уникнув бою проти українця, хоча називав Усик боягузом. Але виявилось, що боягузом став сам Тайсон. У коментарі батько "Циганського короля" назвав бій усього життя для свого сина. За словами Джона Ф'юрі, таким поєдинком є якраз бій проти Усика.

Однак батько британського боксера не зміг не образити Олександра.

Чому ж тоді Ф'юрі-молодший уник цього бою? Боїться поразки?

Тепер Усик чекає на офіційне підтвердження бою проти обов'язкового претендента по версії WBA Даніела Дюбуа. Поєдинок вже начебто виставили на промоутерські торги, адже не змогли до 2 травня вдарити по руках.

Усик чекає підписання контракту бою з Дюбуа

  • Бій Усик – Дюбуа відбудеться не раніше 22 липня, коли свій двобій має провести Ф'юрі. Українець чекає, поки його майбутній суперник повністю відновиться від травми, яку отримав взимку 2022-го.
  • Команда Усика хоче провести бій у Польщі, але не проти полетіти на поєдинок у Велику Британію, де Олександр вже тріумфував.
  • Відзначається, що Усик після бою з Дюбуа може взяти участь у фантастичному турнірі чотирьох, який відбудеться у Саудівській Аравії. Очікується, що на змаганнях проведуть бої Усик – Ф'юрі та Джошуа – Вайлдер. Переможці обох поєдинків поб'ються між собою.
  • Шейхи заманюють боксерів космічними гонорарами.