Історичний матч

Поєдинок присвячений Дієго Марадоні, який покинув цей світ 25 листопада 2020 року, відбудеться у Саудівській Аравії. Це буде перший зіграний матч в історії Кубка Марадони.

Читайте також Італія та Аргентина можуть зіграти матч в Неаполі на честь Марадони

Протистояння заплановане на 14 грудня 2021 року. Футболісти вийдуть на поле стадіону "Мрсул Парк", який збудований у місті Ер-Ріяд.

Саме у цих двох клубах виступав легендарний аргентинець. Хоча найбільш яскравий період його кар'єри був в італійському Наполі.

Метою такого товариського поєдинку є визнання гравця, якого вважають одним з найкращих футболістів усіх часів.

Несподівана смерть Марадони: головне

  • Сумна звістка сколихнула увесь футбольний світ. Причиною смерті став гострий набряк легень, викликаний загостренням хронічної серцевої недостатності. Його серце було вдвічі більше за нормальне.
  • Відзначимо, що після святкування свого 60-го дня народження Дієго потрапив у лікарню з крововиливом у мозку. 12 листопада аргентинцю зробили операцію та виписали додому.
  • Попрощатись з футбольною легендою прийшли тисяч фанатів. Усі вони були одягнені у футболки Марадони, було багато сліз та ціле море квітів. Похоронили футболіста поруч з батьками на кладовищі Bella Vista неподалік Буенос-Айреса.
  • На честь Дієго італійське Наполі, за яке виступав гравець, перейменувало рідний стадіон. В аргентинському місті Сантьяго-дель-Естеро відкрили пам'ятник Марадоні.
  • У смерті колишнього футболіста звинуватили сімох лікарів. Нібито вони неналежним чином доглядали за Дієго.