"Просто робив те, що повинен був робити"

Центральний захисник італійського Мілана не бачить у своєму вчинку нічого героїчного. Сімон К'єр не міг інакше вчинити у такій ситуації, коли твій партнер по команді лежить на полі непритомний.

Оце так Після зупинки серця під час матчу Євро-2020: Еріксен продовжить кар'єру футболіста

Я не герой, я просто робив те, що повинен був робити, не замислюючись, як і всі інші. Інстинкт керував мною, і я автоматично робив те, що повинен був. Це трапилося зі мною вперше, сподіваюся, і востаннє,
– сказав К'єр.

Відкриття Євро-2020 та перший матч турніру на домашній арені перетворився на справжнє жахіття для Данії. Капітан команди заявив, що так само б вчинив, якби на місці Крістіана Еріксена був гравець суперника.

"Вчинив би так само, якби це був гравець суперника"

Нагадаємо, що футболісти створили коло навколо непритомного Еріксена. Саме так вони загородили свого партнера по команді, якому медики надавали допомогу, від телекамер.

Це були командні зусилля, очевидно, ми б вчинили так само, якби він був суперником. Ось і все. Єдине, що має значення, це те, що Крістіан зараз в порядку. Це єдине, що важливо,
– відповів Сімон.

У Еріксена зупинилось серце під час матчу Євро-2020: головне

  • Матч-відкриття Євро-2020 Данія – Фінляндія назавжди запам'ятається футбольним фанатам. Наприкінці першої 45-хвилинки лідер збірної Данії Крістіан Еріксен без боротьби несподівано впав на газон та знепритомнів.
  • Футболісти та медики відразу побігли рятувати життя півзахисника. Капітан команда Сімон К'єр не лише допоміг Еріксену, а й заспокоїв кохану футболіста, яка зі сльозами на очах вибігла на поле. Також допомагав заспокоїти дівчину голкіпер збірної Каспер Шмейхель.
  • Як повідомили згодом, у Крістіана зупинилось серце. Медики витягнули футболіста з іншого світу та продовжували надавати допомогу вже у лікарні.
  • Поєдинок був призупинений на невизначений термін. Пізніше футболісти Данії заявили, що продовжили матч, як того хотів Еріксен. Щоправда, подарувати перемогу постраждалому не вдалось – мінімальна звитяга Фінляндії (0:1).
  • 15 червня данець вперше звернувся до фанатів із лікарняної палати. Зараз футболіст відновлюється у рідній Данії після операції на серці. Еріксену встановили кардіостимулятор.
  • Гравець навіть планує продовжувати кар'єру футболіста, але точно не в Італії. Правила у цій країні не дозволяють футболістам грати із серцевою патологією. У Еріксена є запасний варіант – повернення у рідний Аякс із Нідерландів.